sundancekid  •  01 August 2010, 23:40

rakutw: Ba tu incerci sa fi snob dar esti doar un c...retin ! Un snob nu este neaparat neinteleigent, dimpotriva .

criselly99
criselly99  •  01 August 2010, 23:29

un blat murdar creat de selimesi(fost dinamhuist).La scorul de 4-3,selimesi il scoate pe varga(marcator si 2 pase de gol)si-l baga pe nae(penibil si ajuta dinamhuie sa ajunga la poarta sportului facand faulturi voite).Dupa cazul mihalcea,acum selimesi,mi-e scarba de fotbalul murdar romanesc.Craiova 2-0 in cimitirul ghencea. batev-ar Dumnezeu pe cei care tineti in viata clonele comuniste.

alb_rosu_in_vn
alb_rosu_in_vn  •  01 August 2010, 23:29

Sportul e o echipa buna, sa-i vad daca vor juca la fel de bine cu Steaua si CFR. Intr-adevar, sunt ceva dubii la schimbarea lui Varga din minutul 80, dar antrenorul Sportului poate sa explice de ce a facut-o. Poate Varga nu mai putea sa alerge, a alergat ca un nebun 80 de minute si in atac si in aparare. Varga e un fotbalist talentat dar caracterul il tradeaza. Oricum, e crescut de Dinamo si asta. Cei care spun ca a fost blat, sa se uite si cand ne-a batut Sportul cu 5-4 in 2006!

alin2004bz
alin2004bz  •  01 August 2010, 23:27

@simicidorin din partea mea sa`l dea afara din arbitraj.

alin2004bz  •  01 August 2010, 23:22

dinamovisti disstrrussi duceti`va si pregatiti`va de Champions League.

fotbalistu
fotbalistu  •  01 August 2010, 23:19

printuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu' the one

luckajan92
luckajan92  •  01 August 2010, 23:18

gsp-ule vezi dinamo e pe primu loc are goluri mai multe marcate se ia in considerare golurile mai multe asa ca schimbati clasamentu dak nu sunteti stelisti...ma mir cum de nu o pusarati pe steaua pe primul loc...si alinush esti un dobitoc suspetc de blat e steaua ta care da bani la arbitri

inima_de_caine
inima_de_caine  •  01 August 2010, 23:18
Postat de alin2004bz pe 01 August 2010, 23:12

se poate sa fi facut Sportul blat cu vreo casa de pariuri..sa ia bataie la 2 goluri...oricum e suspect tare meciu` asta..tre` sa fii orb sau iddiiot sa nu vezi.

alin2004bz, suspect e doar deficitul tău de IQ...