Comentarii (205)
vasile_00
vasile_00  •  10 Mai 2010, 20:55
Postat de skrilla pe 10 Mai 2010, 20:49

Nu cred ca e cazul sa mi te adresez asa,in primul rand.Si in al doilea rand,nici CFR nu mai are valoarea de atunci si,desi a fost o performanta demna de invidiat,a fost o simpla intamplare.Nici un meci nu seamana cu altul si nici nu e cazul sa vorbim de episodul AS Roma in situatia de fata.Nu vreau sa vorbesc de jocuri aranjate pt ca prefer sa ma bucur de sportul in sine,dar a fost un meci suspect si ciudat.Probabil ca a "picat" Craiova pe final...Nu stiu!

Si Contra a facut blat cu Gazu'? E la fel de neinteles si gestul lui!!!

•  10 Mai 2010, 20:54

blat clar!

vasile_00
vasile_00  •  10 Mai 2010, 20:52
Postat de fotbalfan pe 10 Mai 2010, 20:22

craiova a facut blat s icu ceahlaul si tm pierzand in minutele de prelungire??? cum sa faci blat in penultimul minut de prelungire? va inteleg,pe undeva, frustrarea insa ati vazut meciul? si alte meciuri de-ale craiovei? cad fizic. le doresc sa se salveze de retrogradare! P.S: la roma cfr a revenit de la 0-1.

Nu merita sa iti bati capul cu astia crescuti cu 0TV si Taraf!!! Astia nu se uita deloc la meciuri si il citeaza in draci pe Udrea&co!!! Era unul mai devreme si isi dadea cu parerea despre meciuri si dupa zece minute intreba despre un link sa vada si el meciul!!! Asta e suporterul care vede blaturi si valize peste tot unde nu e cazul iar despre arbitraje gen Steaua-Astra spun ca au fost corecte!!!

•  10 Mai 2010, 20:51

vezi sa nutzi puste o vena mai bastinas de Prazilia...

•  10 Mai 2010, 20:50

intrebati-l pe ILIEV ce i-a spus trica...meritati sa jucati in B! Felicitari mititelu, ai luat echipa din B si ai reusit sa o bagi iar in B! Pleaca sarac lipit ce esti!!

skrilla
skrilla  •  10 Mai 2010, 20:49
Postat de deaduralex pe 10 Mai 2010, 20:26

da, dragul meu, dar nici Craiova nu e AS Roma.

•  10 Mai 2010, 20:42

Pentru ca a fost blat.Punct. Cum naiba sa ai 2-0, un om in plus, "brusc" sa nu mai misti nimic o repriza intreaga si sa iei bataie cu 3-2? Ce va mirati ca a "revenit" CFR? Cartonasul rosu care l-a luat ala de la CFR nici macar de galben nu era si a fost eliminat ca sa nu bata la ochi. Haideti, nu mai fiti copii! Ooricum mi-e scarba de fotbalul de la noi. Numai "vedete" de fotbalisti.

•  10 Mai 2010, 20:37
Postat de pe 10 Mai 2010, 19:52

Eu consider ca CFR nu are nici un merit pentru victoria de astazi. Daca "jucatorii" Craiovei jucau fotbal si in repriza 2 a CFR nu misca. Dar cine stie ce a fost in mintea lor, se plimbau pe la mijlocul terenului in situatie de 3-3 pe contraatac. Se intorceau pe benzi atunci cand nu mai era aparator in fata lor. O atitudine de mare nesimtire, cretinitate fara de sfarsit si niste caractere josnice. se pare ca ei vor neaparat sa joace in B anul viitor. Altfel nu se explica. Lasilor

Iar tu esti un mare antrenor si noi nu stiam.Ar trebui sa te uiti si la alte meciuri,in care oltenii,de prin minutul 60,raman fara suflu.N-ai vazut cati craioveni aveau carcei si crampe?Pacat de ei,sunt tineri,dar lipsa unui antrenor cu continuitate la echipa si o pregatire fizica si psihica nu pot emite pretentii.

•  10 Mai 2010, 20:34

n`a fost blat...uitati ca cfr a intors un meci cu dinamo cand la pauza a fost 1-0 pt dinamo iar cfr a dat doua goluri in inferioritate numerica si sa fim seriosi nu se compara dinamo cu craiova. CFR merita titlul!!!

•  10 Mai 2010, 20:33