Comentarii (205)
 •  10 Mai 2010, 19:48

blat clar! Clujul nu ar fi vrut sa dea niciun ban, dar la pauza a trebuit sa pluseze! Nu stiu daca a fost ceva intre conducatori, sau au mituit cativa jucatori cheie, campionatul e distrus! Posibil sa vedem la vara niste jucatori de la craiova transferati la cluj!

Postat de pe 10 Mai 2010, 18:56

am trait sa o vad si pe asta, craiova a jucat o repriza bine si o repriza excreabil mai pe scurt nu au jucat nimic, il auzeam pe mititelu ca nu8 a fost blat ca nu a fost nimic, atunci cum isi explica faptul ca aceasta echipa nu a jucat nimic in repriza a doua, cu un jucator in plus, au stat cu fundul in poarta.intrebare :oare de ce ?? sa fie blat sa fie prostie, sa fie nonvaloare.inca o intrebare: de cand mititelu un cofetar de meserie a ajuns si antrenor ??

Ti-ai dat raspunsul singur.

Nu pare cuser rasturnarea spectaculoasa de scor dar de la celebrul Stoica(cu Caritas-ul)e plin Clujul de oameni cinstiti care se jura ca nu fura si nu-i prinde nimeni ...oare de ce ? la Dna e un clujean?

•  10 Mai 2010, 19:47

•  10 Mai 2010, 19:46

hai ma terminati-va cu exemple gen milan-liverpol ca aici suntem in romania. cum naiba sa faultezi in halul ala in ultimul min? erau disperati baietii de la craiova sa piarda ca probabil la egal nu luau banii

•  10 Mai 2010, 19:43

cel mai mare blat din cate meciuri am vazut pana acum.ma jur la ultima faza din care a iesit penalti mingea mergea aiurea si ajungea la portar in brate iar fundasul craiovei l-a tinut inexplicabil de tricou pe atacantul celor de la cfr...deci sa fim seriosi,le dadea craiova 10 dupa felu cum au jucat in prima repriza cluju de slab...sa fim seriosi fratilr,cea mai mare coruptie se afla in fotbalul din romania , sunt stelist dar urasc mai mult cluju decat dinamo

•  10 Mai 2010, 19:40
Postat de prk_angelo pe 10 Mai 2010, 19:37

noi cu As Roma am facut iara blat? :))

O intimplare .Dupa aia ce ati mai facut?

•  10 Mai 2010, 19:37
Postat de louvre pe 10 Mai 2010, 19:14

CAMPIONII!!! Daca steaua castiga numai cu valize, nu generalizati!! CFR E CAMPIOANA ADEVARATA! Ciocu mic, v-am mai dat o lectie desi ne-ati furat si cu vaslui si la timisoara! Dar noi ne preocupam doar de fotbal. Sa nu muriti acum de ciuda!

ori esti naiv ori chiar nu vrei sa recunosti ca ati furat in draci .trebuie sa fi orb sa nu vezi ca in repriza a doua craiova a stat capra.Rusine .Cu asa campioana si asa campionat nu vom avea rezultate in cupele europene.RUSINE.

prk_angelo
prk_angelo  •  10 Mai 2010, 19:37
Postat de pe 10 Mai 2010, 19:21

Oricine a jucat cat de cat fotbal isi da seama ca nu se poate "intoarce" pe bune in defavoarea gazdelor (deci vorbim despre un meci jucat acasa, fara presiune a publicului), in 45 de minute, de la 2-0 si cu un om in plus ; nu amageste pe nimeni golul din minutul 93, daca nu-l dadeau atunci, marcau in prelungirile prelungirilor, in minutul 95, din penalty, autogol, pe o iesire "neinspirata" la ofisaid, pe o greseala "crasa" de marcaj, etc.

•  10 Mai 2010, 19:33

Acum o saptamana-doua am vazut un meci din Premier: Wigan- Arsenal. A condus Arsenal cu 2-0 pana in minutul 80, dar de prin minutul 60 n-a mai jucat nimic. La final? Wigan a dat 3 goluri in 15 minute!!! Oare n-am devenit paranoici?