Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
0
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Știri din fotbal internațional
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Degeaba ajungi ca Steaua in urna a treia si pierzi de la o echipa din urna a patra ca si Slavia Praga, e mai mare rusinea. Asta chiar daca noi ne-am umplut de penibil cu Famagusta.
Ce interesant....după ata
Ce interesant....după ata
Cine le are cu chestia asta in legatura cu clasamentul uefa pe coeficienti stie despre ceea ce am vb eu acum si relizeaza perikolul de peste cativa ani!!!
Asta este,in 2009 vom juca ku 6 in eurocupe,dar dupa ceva ani vom ajunge iar in situatia de a avea doar 3 echipe angrenate-1 in liga intr un tur 2 sau 3prel. fara a mai fi cap de serie,si 2 in cupa uefa care vor incepe lupta din turul 1 prel.PACAT SUNT 3 ECHIPE CARE AU LUPTAT SI AU CONTRIBUIT LA COEFICIENT IN ULTIMII 4 ANI SI ACUM SE VA CALIFICA UNA IN LIGA CARE NE VA TRAGE MULT INAPOI!!
Avand in vedere ca deja sezonul trecut a fost slab si nu prea s au acumulat pct pentru coeficient,o eventuala prezenta in liga a cfr ului va fi dezastru pt Romania,vom scadea in clasamentul coeficientilor!
Eu sunt dinamovist,ceea ce o sa va spun acum va deveni relitate peste un timp.In primul rand daca cfr va lua campionatul trebuie sa ne plangem de mila de pe acum,o sa joace direct in grupa si va termina cu o pct,va fi cea mai slaba din toate cele 32 de participante!
cine tine cu cfr tine si cu poli timisoara returul asta ! ;) macar 2 dintre cele 4 sa le incurce
lavinia...cfr mai are meci numai cu dinamo steaua rapid si urziceni..cu poli a jucat deja...s oricum cu rapid joaca acasa,deci bate,cu steaua nu pierde,si sa va fie de ciuda,k singura echipa romana in anu 08-09 de champions league va fi cfr;):*va pup;;)
ba bucurestenilor sa ma .... cu totii ca CLUJUL face LEGEA fraierilor ofticatilor ba voi sunteti rusinea romaniei voi bucurestenii aia fraieri.Sunteti cei mai prosti oameni din lume magarilor.hahahaha ciobanilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.