Comentarii (38)
 •  27 Septembrie 2009, 00:01
Postat de andynho_fcsb pe 26 Septembrie 2009, 10:38

are origini sarbesti

Shi eu am nume de familie sarbesc,asta inseamna k sunt sarb?Treaba asta sti cum e:vine un sarb in Romania,se casatoreshte cu o romanca,fiusu se casatoreshte tot cu o romanka,fiu lu asta se casatoreshte tot cu o romanca.....Gena se pierde astfel.Asha,cautand origini indepartate,se poate spune k 60 % din locuitorii romaniei au radacini straine.....

 •  26 Septembrie 2009, 12:32
Postat de pe 25 Septembrie 2009, 21:04

Rusine gsp! Rusine dle tolontan! Un individ ca ivanovivi ar trebui exclus din presa! Clubul Roman de Presa chiar nu se autosesizeaza in cazul iovanovici? Iar voi, trunchiati adevarul, ati difuzat doar o parte, ce va convine, din spusele lui ivanovici! partea cand recunoaste ca a mintit, a confectionat o inscenare josnica, de doi bani, nu ati mai difuzat-o! rusine! atat voua, cat si tuturor ziaristilor de sport care tolereaza un nimic precum acest autointitulat "sarb si roman", om cica

ce imi place de ivanovici. l-a facut varza pe jiji . ha ha ciobane .pleaca din ghencea

andynho_fcsb
andynho_fcsb  •  26 Septembrie 2009, 10:39
Postat de crazykiller pe 25 Septembrie 2009, 18:42

tare incheierea..."eu sunt Ivanovici" pana la urma cine e ivanovici asta? :))

un nimeni...

andynho_fcsb
andynho_fcsb  •  26 Septembrie 2009, 10:38
Postat de axl41 pe 26 Septembrie 2009, 02:00

Unde ati vazut voi sarb sa se numeasca HORIA? Eu pun pariu ca Ivanovici nu stie nici 3 cuvinte sarbesti.

are origini sarbesti

mihailstanciu
mihailstanciu  •  26 Septembrie 2009, 06:41
Postat de pe 25 Septembrie 2009, 21:56

nu inteleg frustarea ta! ai demnitate? poate roman cu demnitate in Romania - nu exista! sau exista atat de putini ca n-are rost sa-i bagi in seama daca ar fi existat mai multi - altceva era in tara asta

si eu sunt chinez, cand aveam 2 ani jumate mergeam pe bicileta si cantam la flaut in acelasi timp !!

axl41
axl41  •  26 Septembrie 2009, 02:00

Unde ati vazut voi sarb sa se numeasca HORIA? Eu pun pariu ca Ivanovici nu stie nici 3 cuvinte sarbesti.

 •  26 Septembrie 2009, 01:04

Adevarul e ca nu exista subiect mai important in Romania decat mishmasurile din fotbal!Tara se duce de rapa si noi ne adunam pe stadion sa sustinem niste golani carora putin le pasa de suporteri si spectacol.Mi se rupe mie de cine are dreptate in cazul asta si nu cred ca exista in lumea asta un loc de munca de unde sa nu poti pleca daca vrei!Cu un singur lucru are dreptate jiji:el baga bani si e patron! Dar uita ca e o scarba de om ce umbla cu gorile dupa el!Si nici cu sarbu asta nu mi-e rusine.

 •  26 Septembrie 2009, 00:30

dreptul la opinie ati auzit de el?! nu prea. de asta nici presa nu mai e nimic in tara asta. din redactia aia cred ca daca va iau la intrebari despre sport sau ce cultura aveti despre asa ceva mai mult de 2 -3 nu fac fata. restul adunatura de "deontologi". ziaristi de doi bani asta sunteti.

pedrogar
pedrogar  •  26 Septembrie 2009, 00:16

Nu imi place Ivanovici dar daca il face pe jiji de cacao il iubesc.

 •  26 Septembrie 2009, 00:11

stii ...cee?:P de ce becali mereu zice ca pe totzi care ii intreaba daca mint ca nu mint si ca are doar oameni care nu au facut rau mintind ...si ca totzi care ii are el sunt asa cum ii considera ...yo nu pot sa cred ca fiecare on din care zice el ca a intrebat bla bla bla ...a raspuns pozitiv tot timpu ca cam asa pare el tot timpu are dreptate

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4