Alte știri din fotbal
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Eddy Gnahore: „Am sentimente mixte” » Caragea: „Asta ne-a lipsit”
0
„Clientul” lui Becali după FCSB - Dinamo: „Am vrut să-l schimb, dar mi-a zis MM: «Gigi, îl nenorocești!»”
0
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
69
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
cei 2 atacanti laterali tre sa fie de picior opus partii pe care juaca
ECHIPA IDEALA ! GOLANSKI TALL JELEV SZEKELY OV PETRE PLESAN KARAMYAM TANASE KAPETANOS BOGDAN STANCU !
echipa ideala il include si pe parpas:)) cand o sa il vedeti cat e de petarda, il faceti pe baciu titular incontestabil....nu inteleg de ce baciu trebuie sa ramana mereu rezerva, a intrat de multe ori si a jucat bine
Prietene tu vb serios ? Ienie, Boloni, Feri Zavoda, Lajos Satmareanu, Eric Lincar, Eric Bicfalvi, antrenorii: Francisc Rónnay, Stefan Kovacs. Steaua mereu a avut macar un jucator de etnie maghiara. Nu fi ignorant !
daca nici banel nu e bun , atunci lasa-ti`o balta , nu va pricepeti la fotbal .. orice echipa l-ar dori pe banel ... la cat fuge ... jesus navas 2 ;)
ce dreaq cauta toti ungurii paici mah? vedeti-va de panarama voastra de ekipa si de istoria voastra de 100 de ani di care 95 in div B FORTA STEAUA(baieti hai sa sustinem ekipa, si mie mi-e greu knd vad ciobanu la karma dar parka stoikitza a reusit sa il imbarlige oleak)
Mda cred ca nu-i rau ce gindeste Stoichita numai sa mearga.
Buna tactica cu 6 ex-comunitari.....
hamha,haaaaaaaaaaa...dan udrea,cel mai tare ziarist de sport din romania..asta este specialist pe problemele stelei?sau este p.u.p.inc.uristul de serviciu al lui feecale?
Daca ii va baga sa joace cu siguranta ii va pune sa joace in teren asa ca nu va mai faceti probleme ca o sa ii gasiti in teren daca ii pune Stoichita :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.