Comentarii (72)
csa.regal.2016
csa.regal.2016  •  17 Octombrie 2021, 00:54
Postat de dexter4 pe 17 Octombrie 2021, 00:41

Numai un gigist abject ca tine putea comenta asa ceva. Craciunescu a spus ca in prima repriza la Olaru a fost fault in atac. La Buziuc n-a fost de galben primul fault. Al doilea gol al clonei este din offside. ***!

Dar tu l-ai ascultat pe Craciunescu? Nu stia echipele, incurca jucatorii

catalyn_nolifer
catalyn_nolifer  •  17 Octombrie 2021, 00:46

si ? 1-0 tot trei puncte!:)) te oftici lalitica?:))

dexter4
dexter4  •  17 Octombrie 2021, 00:41
Postat de orlick pe 17 Octombrie 2021, 00:23

Viciere de rezultat la 3-0? În prima repriza trebuia dat penalti când a fost doborât Olaru în careu. La faza penaltilui, apărătorul ridica piciorul stâng și îl acroseaza cu călcâiul pe Keseru. Craciunescu FantaDeLumina spune ca se da penalti dacă jucătorul ridica piciorul, dar se face ca nu vede ca asta s-a întâmplat. Ofsaid la golul doi? Uitați-vă la linia de 16 metri și nu mai lăsați ciuda sa va intunece mințile! Steaua câștiga meciul chiar dacă nu i se acorda penaltiul meritat, ca de atâtea alte ori.

ala de ieri de la Dinamou ?

Sau ăla cu UTA? Sau UTA pentru blat? Stai sa nu ii mai aibă pe Voluntari in playoff

catalyn_nolifer  •  17 Octombrie 2021, 00:09
Postat de masinameaeata pe 16 Octombrie 2021, 23:36

Dacă nici acum arbitrul nu e suspendat, înseamnă ca LPF=FRF=MAFIE

legendavisinie
legendavisinie  •  17 Octombrie 2021, 00:02

Fcsbiștii trebuie ajutați să se apropie de CFR. Fără sprijinul arbitrilor nu au nicio șansă.

csa.regal.2016  •  16 Octombrie 2021, 23:55
Postat de geo.b. pe 16 Octombrie 2021, 23:50

Voi n-ati inteles ca fcsb TREBUIE sa ia campionatul editia aceasta,cu orice chip ? Iar cei care le vor decerna trofeul,va fi un reprezentant al arbitrilor. Nu intelegeti ? Uitati-va si in urma,cate gresele i-au fost favorabile si cate impotriva,fata de alte echipe. Si inca vor mai fi,multe multe altele.Vaarul,va veni dupa aceea,daca va mai veni.