Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, după ce a auzit planul lui Gigi Becali: „M-a luat inima!”
0
CFR Cluj a cerut insolvența, dar Ioan Varga surprinde: „În două săptămâni rezolv tot!” » Ce zice de Șumudică
0
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
E oficial: Jeff Bezos e acționar la Liverpool! 2 miliarde pentru 30% din acțiuni
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Ucraina arată că încă poate ataca. 26 de localități și peste 600 de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Înseamnă că ai citit, dar nu ai înțeles nimic...și aici prietene e problema ta.Tu chiar ești votant AUR având în vedere puterea ta de înțelegere
Un olimpic universitar si geniu de afaceri da lectii de morala, fotbal…, practic, orice. Cui ii pasa? Ne-ar interesa, in schimb, parerea celor 2 cluburi pe care le-a abandonat deja.
Până nu va dispărea acest putregai, acest cancer al fotbalului românesc, fc fcsb sa, nu vom mai avea fotbal în țară! Vom lua tot câte 10 tur-retur de la niște echipe străine de mâna a 7-a!
Sa intelegem ca un olimpic universitar si geniu in afaceri, da lectii de morala, arbitraj,etc ( unde exceleaza, de asemenea). Ne-ar interesa, in acest sens, parerea altor cluburi, ajutate de acest mare specalist.
Imi place cum va harjoniti pe aici dar nimeni nu se intreaba de ce comisiile FRF nu se sesizeaza ca o echipa castiga meciuri cu mitraliere amenintand public ca le vor folosi daca pierd.
Medicamente, medicamente! :))))))))))))))))
Surpriza, Steaua e in B!
Eu ma intreb de ce comisiile FRF nu se sesizeaza de faptul ca o echipa castiga meciuri cu mitraliere in tribuna si cu declaratii ale sefului galeriei ca le vor folosi daca pierd?
La FCSB președintele clubului (MM) a făcut pușcărie))) tu strigi pe "un suspect" ??)))))) tipic FCSB ))
Acum nu se mai sesizează comisiile de disciplina? Sa vina cu dovezi Angelescu ca Stefanescu a luat intenționat galben.... Daca făcea Gigi o declarație asa era chemat imediat la frf
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.