Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
***, simpatia matale bre, Niculescu, cînta imnul Rapidului, de mama focului cu cîțiva ani în urmă !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal ca nu are! E haos la ***! Acum au dat vina pe Nicolescu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când dormi in stație crezi ca le știi pe toate.
Cu cine negocia , cînd cînta imnul Rapidului cu mîna pe inimă !?
Nicolescu n-are cu cine sa negocieze
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca să-l semneze - protocolul - trebuie să-l propui , ca și club gazdă ! Dar ai mințit că l-ai trimis, de ce nu mă miră oare !!? Dar de ce propui protocol numai cînd nu aveți stadion, de ce n-ați propus niciodată să jucați cu Rapid pe Național, cînd orătania aia de stadion al vostru, era oricum valid !!?
Angelescu e un "smecher de Giulesti-sârbi"! A luat din atitudinea, analfabetismul, grobianismul si violența galeriei. Limbajul din mesaj e suburbane si agresiv fara rost si logică!..... in fond Dinamo a propus o variantă perfecta pentru suporterii ***! Ei vor sa mai smechereasca o data logică! Vir o peluza pe NA de la Dinamo si oferă 600 de locuri "ultacentral" in *** Giulesti! Și tot ei sunt victimele!??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Angelescu e si el singur impotriva tuturor!!?? .... Doar ca pe Giulesti flegmele si cusca cu copertina pentru oaspeti sunt singurele elemente de protocol si gentleman,s-agreement. N-a stiut??? Scuza de om ticalos! Macar sa nu se mai victimizeze inutil!
cu aceasta "echipa" nu exista gentleman's agreement pentru ca nu te poti increde in cei care se dau drept "gentlemen"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.