Comentarii (9)
anunnaki75
anunnaki75  •  30 Mai 2026, 23:03
Postat de flaviua pe 06 Mai 2026, 11:09

Este acționar minoritar la Rapid! Apreciez foarte mult că a ținut Rapidul în viață și l-a promovat în Divizia A. Dar Football Manager este doar un joc și dacă acolo a luat și CL cu Rapid, în realitate nu a terminat niciodată mai sus de locul 5! Până/DACĂ ajunge la nivelul lui Mr. Ferguson de la FCSB... vor mai trece multe sezoane!!!

Nu aș menționa numele lui Ferguson în această conversație.

Bibistrocel
Bibistrocel  •  06 Mai 2026, 18:11
Postat de Shogun01 pe 06 Mai 2026, 08:41

Nu ai intales. EX: acum, ca sunt suporterii suparati, cineva din club, preferabil un rapidist gen Sapunaru sa discute cu suporterii, macar sa arate ca ii baga in seama...P.S. Sucu ar trebui sa-l dea afara pe ala cu biletele

se pare ca tu nu ai inteles..citez din marele fotbalist "Uite, eu am avut cu Mihai Stoica 10 scandaluri, dar de fiecare dată când era ceva în jurul FCSB-ului ieșea și se certa cu toți"

flaviua
flaviua  •  06 Mai 2026, 11:13
Postat de Daniel1959 pe 06 Mai 2026, 06:56

nu stiu ce a facut omul asta la rapid dar la ce atmosfera este acolo .....l-as pune pe acelasi plan cu morutan si paraschiv bani multi si 0 zero rezultate!!!

Ne trebuie UN PREȘEDINTE cu experiență! Și un antrenor ca Pancone! Apoi.... stabilitate!!!

flaviua
flaviua  •  06 Mai 2026, 11:09
Postat de anunnaki75 pe 06 Mai 2026, 05:40

Cine este V Angelescu? Întreb și eu, așa… ca fan Sportul Studențesc… pe viață!

Este acționar minoritar la Rapid! Apreciez foarte mult că a ținut Rapidul în viață și l-a promovat în Divizia A. Dar Football Manager este doar un joc și dacă acolo a luat și CL cu Rapid, în realitate nu a terminat niciodată mai sus de locul 5! Până/DACĂ ajunge la nivelul lui Mr. Ferguson de la FCSB... vor mai trece multe sezoane!!!

Shogun01
Shogun01  •  06 Mai 2026, 08:41
Postat de Bibistrocel pe 05 Mai 2026, 21:55

Conform lui sapunaru, rolul unui director sportiv este sa fie țață si sa se certe cu lumea..a mai mentalitate..

Nu ai intales. EX: acum, ca sunt suporterii suparati, cineva din club, preferabil un rapidist gen Sapunaru sa discute cu suporterii, macar sa arate ca ii baga in seama...P.S. Sucu ar trebui sa-l dea afara pe ala cu biletele

Daniel1959
Daniel1959  •  06 Mai 2026, 06:56

nu stiu ce a facut omul asta la rapid dar la ce atmosfera este acolo .....l-as pune pe acelasi plan cu morutan si paraschiv bani multi si 0 zero rezultate!!!

Daniel1959
Daniel1959  •  06 Mai 2026, 06:56

nu stiu ce a facut omul asta la rapid dar la ce atmosfera este acolo .....l-as pune pe acelasi plan cu morutan si paraschiv bani multi si 0 zero rezultate!!!

anunnaki75
anunnaki75  •  06 Mai 2026, 05:40

Cine este V Angelescu? Întreb și eu, așa… ca fan Sportul Studențesc… pe viață!

Bibistrocel
Bibistrocel  •  05 Mai 2026, 21:55

Conform lui sapunaru, rolul unui director sportiv este sa fie țață si sa se certe cu lumea..a mai mentalitate..

Comentează