Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Ciorba asta reîncălzită a lui Hagi,gen Torje,Alibec,Morar, Popescu,etc, jucători care au jucat cât boxerii pe la echipe de afară ,nu impresionează pe nimeni în debila noastră Superliga .Doar aici sunt zmei ca de altfel și alte echipe românești.
Eu nu pot sa pune pret nici daca as vrea pe ce spune Anghelescu pentru din zona Rapidului nu emana decat frustare si ura.
Lupule, sau cum te cheama, nu te pricepi la fotbal, poate la oi! Si Alibec recunoaste ca rapidistii au fost mult mai buni!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Evident ca este mincinos. Ba chiar VICIAT! Asa zisul fotbalist numit Sapunaru, autorul golului egalizator, in esenta un taietor de lemne din epoca de piatra (demn urmas al "fratilor giolari CFR-isti" Muresan si Cadu, dar si impartitor de pumni in stanga si dreapta pentru care merita 54 de etape de suspendare dar nu a luat NICIUNA(?!?), nu avea ce cauta, practic, pe teren la momentul respectiv DACA arbitrul Istvan Kovacs era corect si il elimina dupa ce si-a lovit DE DOUA ORI adversarul fara minge. In realitate nu a luat NICIUN GALBEN, fiindca mai nou fotbalul e hochei si bodycheck-urile sunt permise de dl. arbitru First Class. Oricum, sunteti extrem de haios, d-le Angelescu, cum vedeti dvs. selectiv, numai ce ca convine. Probabil nu ati vazut nici cum Alibec de unul singur v-a umilit toata echipa.
Angelescu bate campii ca de obicei. Acea bara a fost o semi-ocazie, de fapt o minge relativ usoara balbaita de un portar. Farul a mai avut 3 ocazii mult mai clare decat acea asa-zisa bara. In min. 34 si 45, in care Moldovan a intervenit la mingi f. grele, si 40, la acel sut putin pe langa dintr-o pozitie foarte buna. Hagi a vazut corect ceea ce s-a intamplat in prima repriza. Hagi despre ceea ce s-a intamplat in prima repriza a vorbit. E adevarat ca in cea de-a 2-a repriza Farul a fost in corzi si putea incasa mai multe goluri. Insa in prima repriza, clar ocaziile au fost de partea echipei lui Hagi, si exact cum a spus putea fi 3-0 pentru marinari la pauza.
gigi hagi, omul care blama instat-ul ca nu "trage" cu ai lui :)). banuiesc ca pune la socoteala si ofsaidurile, le trece la ocazii, totusi l-am vazut ca a fost la meci, dar greu de explicat ce a inteles din el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.