Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Lasa sa il ia jijinho peste 2 ani ca vedeta, il tine 3 luni si apoi il da la uta sau hermanstadt
Baiatul acesta o fii premiant dar sigur nu la fotbal! Am avut ocazia repetată să îl vad la lucru la Ovidiu și sincer este doar practicant de fotbal! Oricum Cfr.cluj nu îl transferă fiindcă nu ar fi MOCA, adică ar trebui platit transferul cea ce în filozofia existențială a șefilor cu pălării și boruri mari ai ceferiștilor nu se poate! Oricum nu au nici o șansă în campionat și nici in preliminariile C.E.
A invatat sa joace pamporeaua la Hagi, unde gasiti voi mai buni ca el la Cluj?
Altă "perlă ";in conformitate cu limbajul G.S.P.,peste câțiva anișori, "legendă ".
Un jucător de acest profil nu ar trebui sa coste mai mult de 120-180 mii de euro
Nu merita atâția bani ,Poate sa rămână la Hagi ,Nu ne inte !? CFR are mai buni ca el , orice ar juca !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.