Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat plecarea jucătorului care l-a costat 900.000 de euro pe Dan Șucu
1
Gicu Grozav, „dublă” la debutul pentru noua echipă
1
Îl contrează pe Săpunaru: „«Ăsta își bate joc de mine!». De fapt, nu cunoaște legislația”
0
Interdicții și amenzi după Dinamo - Craiova 5-1 » Măsurile luate de Jandarmerie
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
3
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
6
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 21 de județe. Harta zonelor vizate ...
Libertatea
Pai daca nici Piturca nu știe ce s-a întâmplat in 2003 cand jjjijji se lauda ca a cumparat Steaua , atunci cine!? Ca el sunt si alții dar s-au vândut pt un putinei de caș. Respect Piți!
are 13 nu 11 ani
DISPARI, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Piti vezi de U Craiova lui Mititelu, pe care " l-ai facut" de comanda! Pentru tine si gasca de alcoolici de la echipa "generalilor bortosi si cu ceafa groasa" FCSB=Steaua cum Steaua+CCA! Echipa lui Talpanica este infiintata in 2017 in Liga a IV-a si nu a V-a pentru a se putea demara modernizarea stadionului! Cum a castigat Becali la CEDO in procesul cu terenurile Armatei asa o sa castige la CEDO si cu MARCA colonelului jurist Talpanica cu scoala "facuta" la Scoala de Politie! Capisci, domnule barbugiu? Pensia alimentara la Madam Vera ai achitat? Dulce este gustul razbunarii....
piturca e mare antrenor un tip capabil care a calificat nationala mica si nationala mare cati antrenori au facut asa ceva
Se vede că ai 11 ani. Pițurcă a dat goluri prin sferturi si semifinale de Cupa Campionilor, a câștigat trofeul, are titluri si Cupe ale României, are meciuri la echipa națională.. Generația FîCîSîBî Becali Zmeul Zmeilor habar nu aveți pe ce lume trăiți. Gigi în sus, Gigi în jos si MM.. Sunteti prostii societății, plebea, patura de jos, milogii care îl au pe infractor drept idol..
un ipocrit
Piti, care e mai Steaua? O echipa care și-a schimbat numele acu 13 ani și joaca în liga 1, sau una înființată acu 3 ani care joaca în liga a 4-a? :))))
Slujitorule, Piturca i-a dat cu flit lui Becali!
Respect Victor Pițurcă, un om cerebral. Fotbal Club FCSB nu e Steaua Bucuresti! O fi steaua proștilor sau steaua lui Becali, dar Dinamo nu are rivalitate cu echipele Ilfovene.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.