Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Declaratie pentru ziarul lui mititelu,deci trebuie privit cum se cuvine.Ceea ce nu stie fraierul asta e ca la meciurile noastre sunt masini cu nr de gorj la greu,deci singura sansa sa aiba stadionul plin e sa vina Stiinta.
Tinand cont ca 80% din locuitorii municipiul Targu Jiu sunt suporteri ai Craiovei, domn primar se umple de glorie si de carne, daca tine stadionul gol in loc sa lase Craiova sa joace pe el si primaria sa incaseze bani de pe urma acestor meciuri. Garantat meciurile Craiovei de la Targu Jiu se vor juca cu casa inchisa. Am spus ca PNL-istii sunt la fel de prosti ca si PSD-istii. Domn primar este dovada vie a acestui fapt.
Universitatea Craiova s-a făcut pentru ca nu mai exista!! Daia s-a făcut!! Dar e grele va place sa invocați psdul!! Dacă olguta era din PNL ce făceați? Tot la fel? Va plăcea Craiova când era o mizerie de echipa pe vremea boovean ului cu jucători neplătiți de ani buni!! Alții care se împrumutau la cămătari pentru metetelu!! Era mai frumos asa nu?
Un primar iextraordinar, care nu vrea să aducă Liga 1 pe stadionul din orașul lui ci Liga a3-a și pe "Domnu' Adrian"... Stadionul va fi, desigur, arhiplin iar veniturile financiare cele scontate.
Targu Jiu este ostil Universitatii Craiova datorita frustrarii ca STIINTA ESTE EMBLEMA OLTENIEI
bine ca este bine la voi va uitati la alti acum
Prima intrebare e daca Romanescu e in stare sa dea in functiune stadionul anul asta. L-a mai dat de 3 ori.
Doar in imaginația bogata a unor ziariști săraci cu duhul dornici de scandal si vrajba există acest subiect. Strict vorbind de stadionul din tg jiu din pacate nu cred ca se va juca anul acesta iar echipa care are întîietate nu este nici cea a familiei , nici universitatea ci pandurii.
Nu se pune problema ca Universitatea Craiova sa joace la Targu Jiu. Primarul Romanescu, s-a dus dupa fenta si a inceput sa vorbeasca aiureli. Mititelu nu va mai putea reprosa primarului Craiovei ca nu este lasat sa joace pe Oblemenco daca Universitatea Craiova nu a fost lasata sa joace la Targu Jiu. Sa-l vedem pe Romanescu cum va justifica distrugerile pe care fanii lui Mititelu le vor provoca pe stadionul din Targu Jiu, fiind cunoscut apetitul acestora pentru violenta si distrugere. In rest, Romanescu se poarta ca un feudal care are in feuda intregul oras Targu Jiu cu oameni cu tot.
Nu ne intereseaza orasul ala Targ....locuitorii din orasul primarului PNL-ist sa vada echipa booveanului sau pe pandurii lor jalnici !!! Gaseste Universitatea unde sa joace un meci, doua, pana se schimba gazonul. O sa vada prostovanul ala de primar cati spectatori va strange facatura lui Mititelu si cat va incasa primaria Targului de pe Jiu !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.