Alte știri din fotbal
S-a aflat! Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
2
Universitatea vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Scandal între legendele Craiovei Maxima! „Ai luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? Nu ai pic de rușine?”
0
Știri din fotbal internațional
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Românii treziți în conștiință nu pun botul la propaganda pro Mickey Mouse! Dimpotrivă, cer cu și mai multă înverșunare întoarcerea la normalitate.
VICTOR PONTA este fara nici o indoiala cel mai competent politician roman al momentului , distanta dintre el si ceilalti fiind enorma. Bine ati facut ca ati oprit excrocheriile lui Dragomir insa vicleanul a scapat desi a fost dovedit ca a luat 3 milioane de la DIGI ....!!!!
Auzi la el se jura , ha ha ha ha ha ciné naiba il crede pe banditu de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toată lumea știe ca l-ai adus pe Buteanu!
Pana la urma am visat ca scapam de nasu/corleone si am dat de burleanu/iorgulescu, parea mai bine si tot aiurea am iesit! Puterea, imbata!
...se jura...dar pe ce se jura/...ca asa si catelus cu parul cret
Dottore plagiatore, unul dintre cei mai detestați politicieni români. Susținut de academicienii Gigi Belciug și fugarul Sebi Ghiță.
o iei "sportiv"? si vorbesc unii pe la noi ca avem o competitie sportiva....si mai spui ca mai toti erati stelisti...:)) salvatorii fotbalului romanesc!!!
Alegerile din Mai ...ultimul tren pentru *** asta ex psd..... pana si pipereanul ghebos sa folosit de papagalul asta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.