Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după prima victorie a sezonului: „Avem o echipă fantastic de bună, jucători mari”
0
Comentariile lui Istvan Szabo, rămas pe ultimul loc în Superligă
0
Mihai Stoica l-a contrazis în direct pe Gigi Becali: „Nu există om în istoria fotbalului să facă asta”
0
Ilie Dumitrescu a taxat un detaliu din declarația golgheterului: „Să-i fi spus Hagi domnului Iordănescu așa?”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - Fiorentina, epilogul primei etape din Serie A » Radu Drăgușin e titular!
0
Gianni Infantino mai are și susținători! » Samuel Eto'o îl apără pe președintele FIFA: „Nu a făcut nimic greșit!”
0
Dan Șucu mai vinde un jucător de la Genoa » Fundașul central s-a transferat la un club de Champions League
0
Martinelli pleacă de la Arsenal și negociază cu noua echipă!
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Relax. Relax. Relax. Mai devreme sau mai târziu Fotbal Club Steaua București se reîntoarce în Ghencea. E o problema de timp. Atât! Ce contează ce zic trei prosti aici demonstrând ei ca Pământul e plat. Niște nimeni în drum. tic tac. Revenim acasă. Problema e dacă vom vrea sa rămânem acolo!
"Dusmanii" au inceput sa scoata conturi gsp-iste pe banda rulanta ca sa para mai multi!:)))))) Cum a zis Sapunaru, echipa e acolo unde sunt suporterii! Sa joace ambele echipe pe stadion, ca sa vedem unde sunt suporterii! Simplu!:))) De ce (oare) le e fricà?:)))
Individul asta a iesit cu declaratii publice in ziua pronuntarii sentintei in dosarul lui Becali - in calitatea sa de prim-ministru - si a declarat ca tine mult la Becali si il apreciaza. Tot el e ala care a marturist faptul ca a votat cu Basescu, desi era seful de campanie al lui Geoana. Acest Ponta o face pe Prodan sa arate tinuta morala.
Parerile stelistilor oricum nu se mai pot schimba (poate doar foarte putini sa mai aiba dubii)! Cat despre problema stadionului, e clar ca le e fricà, nu putem juca acolo deoarece le dam in cap cu "media spectatorilor"!:))) Nu se pot compara cei cu "proiectul doi la leu" cu noi! Uite-te la "dusmani" si-ti dai seama care-i Steaua adevarata!:))) Cea care este atacata aici pe site de "dusmani"...e la mintea cocosului!:)))
Ce nu au inteles agramatii este ca "becali, afara din Ghencea" a functionat si va mai functiona. Rareori se intampla dar acum am reusit. Am eliberat clubul de bisnitari, politicieni corupti, mancatori de seminte, puscariasi si pupincuristi. Au jucaria lor de Berceni-Buzau. Ce mai vor? fcsb va muri in anonimatul judetean al ligii, jucand cu noile vedete de la Clinceni, Voluntari, Targoviste, Mioveni etc. Apartin trecutui anilor 90 si 2000, sper. Cooperativa inca respira dar este prafuita si cu aroma de puscarie, masini scumpe, ragaieli de la Whisky contrafacut si transpiratie de nespalati cu duhneste de dupa costume scumpe, de prost gust. Candidatul la presentie cu iubiri rusesti si erdoganiste, impreuna cu deputatul european parnaias au prins iarasi grai. Acesta este semnul tupeului dus la nesimtire. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"...pt ca tocmai ce isi reactivase SECTIA de fotbal"... de curiozitate, cand anume (in ce an) a anuntat "armata" intreruperea/incetarea (cum vrei sa-i spui) activitatii sectiei de fotbal?:))) Iti spun eu...niciodata, nici macar in anul de gratie 2003!:)))
Ca sa-ti raspund la intrebarea cu justitia romana - da o cautare simpla pe google cu " decizii ciudate ale justitiei" Daca nici atunci cand vezi cate greseli cu sau fara voie face draga noastra justitie , nu intelegi ce valoare are decizia unei justitii total controlate si aservite .... nu vad ce as mai putea sa-ti spun :))
N-am dat si nu dau doi bani pe Victor Ponta; si e limpede de ce! Totusi, daca unul ca tine, care a fentat stagiul militar obligatoriu legal, care si-a cumparat diplomele de scoala (ca oricum sunt maculatura, conform propriilor tale marturisiri), care si-a cumparat certificatul verde covid fara sa fi fost niciodata vaccinat... a ajuns sa-l judece pe asta care si-a plagiat nu numai titlurile si doctoratele, dar si intreaga lui existenta, inseamna ca ne meritam soarta... si nu numai la fotbal! Sunt curios daca tu ai ceva in viata castigat de tine insuti, pe puterile tale si in urma unor examene reale, care nu e cumparat pe banii babacilor... Apropo, permisul de conducere tot la fel l-ai dobandit???
URMASUL PRIMULUI HOT AL TARII 'NASTASE' .ALT HOT SI MINCINOS . BINE CA DISPARUT DIN VIATA PUBLICA. IL PLIMBA AD NASTASE CA PE MAGARUL LUI HOGEA LA TOATE INTRUNIRILE. A FOST O POANTA PROASTA PT ROMANIA SA TE CONTDUCA UN GUNOI,O PLEAVA
Sa sper că noul guvern o să-și găsească timp pentru a închide acea gaură neagră prin care se sifonează bani din bugetul statului.Au bani să-l plătească pe Oprița și Chipirliu(un fel de asistat social),dar nu au avut bani și interes să-l păstreze pe puștiul minune al înotului românesc.L-am pierdut pe talentul aste deosebit din incompetență și nepăsare. Timpul o să le rezolve pe toate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.