Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Suspendat pe teren?! Cifrele șocante ale lui Balogun, atacantul pentru care Trump a sunat la FIFA
0
I-au „plătit-o” lui Donald Trump! Gestul belgienilor, după ce i-au umilit pe americani
0
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Uite-te în gura justiției, mai exact vezi ce a decis ICCJ și mai departe cu numele și palmaresul. Dar mda, cine sunt aia sa facă ordine în România. Tot ce zice Becali asa e și o haita de castraveți din Berceni.
Tu de fapt încerci sa convingi pe careva sau pe tine însuți!? :-))) Nu de alta, dar discuția asta deja nu mai are rost, părerile sunt formate demult, marea schisma stelista a cernut pleava manelistă, ai ales sa rămâi in Berceni, fii sănătos, susține-ti FC fcsbul și cu asta basta!
Pe Ponta l-au gasit sa le reprezinte interesele? :))))))
Iar aînceput gsp campania pro fcsb și probecali! Cum dracu,numai personaje dubioase se strâng în jurul infractorilor de acolo?
M-ai convins - ar trebui sa mauit in gura lui talpan si sa cred ca ... Eu am fost la meciurile Stelei de cand voi nu stiati ca exista ! Inainte sa se implice Gigi, Meme ,... eu eram in tribuna la meciurile Stelei (l-am vazut pe Hagi , pe Tudorel Stoica, pe Laca , pe Generalul Iordanescu , pe nea Imi , pe Titi Dumitriu, pe Stoichita Lippi .... ) . To consideri ca tu sau talpan imi puteti spune mie care este Steaua ? Sau o justitie care este orice doar corecta si impartiala nu?? Never ever stelistii adevarati nu ar accepta povestile lui talpan si mediocriatea in care se scalda csa regal ( asta deoarece fuzinea asta nu poate fi numita Steaua )! Voi puteti visa in continuare , dar tot suporterii unei echipe infintate in 2017 sunteti :))) iar cea mai mare performanta a voastra pana acum este.... de fapt nu e xista :)))
Pe mine m-ai convins. Ca n-ai fost fecesebist de mic.
Vad ca o tot tii pe asta cu CSA regal dar eu vin si te intreb: ai facut acelasi misto cand patronul puscarias al fcsb ului a transferat aproape toata echipa Urziceni? Cum bine ti-a zis alt user ca tu nu te poti numi stelist, afla ca Steaua a luat acei jucatori, tocmai pentru a forma un lot, pt ca nu avea fotbalisti, pt ca tocmai ce isi reactivase SECTIA de fotbal, din cadrul Clubului Sportiv al Armatei "STEAUA", deci evident ca doar lotul, echipa in sine erau noi, NU CLUBUL! Dar pt tine si ceilalti ca tine e prea mult sa gandeasca logic si coerent, doar stati toata ziua si va uitati in gura puscariasilor mm, gigel si mustata - doar ce zic aia e litera de lege pt voi.
Astia zic ca sunt stelisti dar ei nu cunosc istoria acestui club. Înjura o echipa a armatei care se numește Steaua nevând idee ca clubul Steaua timp de 90% din istoria sa este legat de clubul armatei. Primul club din România care a jucat în grupele UCL a fost CSA Steaua nu FC pipera 2003Sa care a furat și a folosit ilegal notorietatea și numele Stelei.
Fecesebist de când ai devenit?
Am vazut circul din platoul de la Gigisport mai devreme, Ponta sublinia ca Steaua nu poate promova ca nu e echipa profesionista iar cei doi jurnalisti de casa ai *** ului doar aprobau si concluzionau ca n-are rost sa mai intre in detalii. N-ar zice unu pe la niciun post ca TOTUL depinde de o decizie a CEx, mai ales ca in regulamentele și statutele FRF nu exista nicio prevedere care ar împiedica Steaua sa promoveze. Exista însă o ambiguitate in legea sporturilor de care se leagă unii cum ca nu ar putea, nefiind club profesionist. Ei bine, Steaua este un club profesionist, marea majoritate a sportivilor săi, nu doar fotbaliștii, sunt plătiți in baza unor contracte, pt a practica sportul respectiv. Nu e vina Stelei ca legiuitorul acum 20 de ani nu a prevazut ca un club de drept public POATE FI și profesionist, deci Steaua poate promova așa cum e!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.