Alte știri din fotbal
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Nici lui nu-i vine să creadă ce se întâmplă cu CFR Cluj: „E pentru prima dată de când sunt eu aici!”
0
„Gata, s-a rezolvat!” » Anunțul lui Gigi Becali, la două zile de când amenința că merge în Parlament
1
Daniel Pancu a protestat la microfon: „Dacă le făcea Gigi Corsicanu și tot nu ieșeau așa!”
2
Știri din fotbal internațional
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Și tu plângi pentru că nu ți-a ieșit cum îți doreai! Lasă că te face regheblat fericit cu aranjamentul prietenesc cu voluntari. Că doar se joacă în famiglie, nea jiji, cu mitică și regheblat = circul e asigurat!
*** urla ca un salbatic pentru ca i-a iesit biletul...!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
P.S: "ZECI de ocazii" ale Botosaniului? Nu am vazut meciul, dar nici Barca sau Real nu au zeci de ocazii...
Alarma la gsp. Care telenovela Silviu Lung? Perioada de transferuri se inchide in citeva zile. Nici nu spun cind, sa verifice cel care a scris articolul :)
0.3 lei x cate postari ai = ai facut de un suc; tine-o tot asa...
Ai zis ceva? =)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** cit puteti, poate unii vor musca. Cu cit va plateste ciobanul pentru a denigra tot ce nu este *** ? PS. Postarea este pentru cei din redactie, cenzura nu permite opinii neconforme cu "standardele" publicatiei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
botosani astia sunt si prosti, au dominat si dinamo si astra si au pierdut cu 1-0 de fiecare data, pustai e prost rau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.