Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Rodri i-a cerut scuze fostului coechipier: „Am făcut o greșeală, în tensiunea din final”
0
Balogun s-a dus la selecționerul Belgiei după meci: „Exact asta i-am spus”
0
Youri Tielemans: „Ne-am spus că trebuie să dăm răspunsul pe teren. Asta am făcut”
0
Mauricio Pochettino comentează eliminarea: „Balogun? Nu trebuie să căutăm scuze” + Continuă ca selecționer al SUA?
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Nu am văzut decât a doua repriză. Nu era fault de roșu la ovrei. Nu că nu i-ați fi bătut pe giurgiuveni, ăia n-au jucat nimic, dar mie, personal, mi s-a părut o decizie cel puțin pripită, având în vedere că lupta se dă, iar și din nou, la nivel de miză mare.
tu esti suporter stelist si nu urmaresti meciurile echipei favorite???
Nu stiu ce sa spun. Cred ca 8 din 10 ar fi dat doar galben la faza asta. Nu am vazut meciul dar e putin ciudat cum incepe CFR-ul sa "respire". Sunt curios ce va urma. Echipa mai hoata ca astia nu am vazut in viata mea.
si a cui e vina ca aparatorul astrei a faultat ca ultim aparator, in situatie iminenta de a marca a CFRului? te credeam mai logic. si de fazele celelalte 2 ce zici? putea da 11m in min 8? putea da rosu la capull kui enache in gura lui monroy???
Nu te mai agita, CFR este în lupta ptr. titlu, a bătut pe Petrolul și pe Astra cu un aplomb desăvărșit, de echipă mirifică. Este o măeastră, o supersculă. Se bate acolo unde numai vulturii se- ajungă!
Da, domnule, dar când a venit repede golul Astrei și dominarea teritorială cu mari șanse de a se întâmpla și egalarea:)) s-a acordat un cartonaș roșu direct care a făcut meciul ușor gazdelor.Viciere de rezultat, inchidere de telefon, ruperea relațiilor între look-istul voiajor și patronul de carton!
deci aveti faza video. nu a fost in situatie iminenta de a marca? scapase spre poarta. in plus, daca vreti, puteti sa va uitati pe stiridesport si vedeti o faza in min8 la rada. nu trebuia sa primeasca CFRul 11m acolo??? si inca o faza: un cap in gura lui monry, la un corner pt cfr. acolo enache a luat doar galben. n uera de rosu??? uitati faza cu rada aici: ://www.stiridesport.ro/competitii/liga-1/cfr-cluj-astra-live-video-stream-13-sept.html
Si a carei echipe esti tu suporter?
Bucurestenii au fost, sunt si o sa fie impartiali!
va furat CeFuRa ...ungur care fura o echipa romaneasca ...stim povestea de 1000 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.