Alte știri din fotbal
Tragerea la sorți în Cupa României Betano! Dinamo și Craiova în aceeași grupă, FCSB a avut mare noroc!
8
Iată noul tricou al lui Dinamo pentru derby-ul cu FCSB!
1
„E hoț Șumi, noi trebuie să câştigăm” » Decizia luată de Gigi Becali înaintea meciului cu CFR Cluj
0
Nuno Campos, întrebat frontal de noul transfer al lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
atunci ce sa vorbim de tudor, balj si hategan la meciurile stelei. noroc ca deaconu nu mai arbitreaza
Așa este, aplică regulamentul în spiritul lui, nu litera lui. A făcut de mic Școala Fotbalului, a luat 10 cum laude, n-așa?
Alpin, intelege vaaca reetarda ca Steaua reprezinta binele,iar hunii(CFR) ,securistii(Astra) si pitearii(Petrolul) sunt partea intunecata in acest an!!!
Sa plece dracului la Budapesta sa vada cum e sa fii cu adevarat minoritar! Asta nu e tara lui ci a lui Stefan cel Mare si a altora
Ce destin si pe Europa asta sa suporte toti tembeliiiiii de huni migratori!!!!
N-ajunge ăla la Jilava, stai liniștit. :))
Sa fiu mai clar:esti unic in proostie!Tu esti Alpin?Te-ai deghizat?
Arb.Kovacs are o singura "greseala"ca este ungur.Ce sa faca daca nu s-a nascut tigan imputit din Bucurest,Ploiest sau Giurgiu?
PS:A fost o analiza total subiectiva fara cea mai mica urma de obiectivism. Esti mai prooost chiar decat vaalahul,... vaalahule! Nu ti-ar muri multi inainte, prostalaule!
Lasă-ne să ne bem cafeaua, vitamina și acidul acetil. CFR e bună, metre! Mai ales la nivel de conducere! Profesionistă de la mijlocași în sus, până la conducere!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.