Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
care a fost mesaju? pana pleaca AMP, eu nu mai merg la meciuri.
In alta ordine de idei: multumim Brasov pentru mesajul vostru. Respecte maxime pentru acest gest.
Mai Bichis, "ziaristule impartial", de ce sa stea suporterii pe culoarele stadionului? Asa putini cati au fost, au cantat pentru U indiferent de joc si de rezultat. Ceeea ce nu prea vezi la stapanii dealului. Acolo n-ai rezultate, adio, dai o pasa gresita, bagam fluieraturi, nu joaca echipa, stam acasa.
3000 ? WOW ... parca erau cu mult mai multi (m) U-isti pana acum. Ziceau de cfr-isti ca sunt fani de ocazie. Vad acum cum umpleti Cluj Arena . :)))
Si de ti-e Jean “dator vandut”, tu n-ai avut nici un drept sa pui de un blat cu jucatorii Bistritei, maimuta nenorocita! Pleaca de la U!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.