Alte știri din fotbal
Farul Constanța, mesaj aspru după aprobarea Legii 4: „Nu aduce sub nicio formă beneficii, ci doar constrângeri”
0
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează, după verdictul instanței: „Acest brand a ajuns mai valoros. Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Știri din fotbal internațional
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius au fost reuniți în reclama celor de la LEGO » Cine a câștigat „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pt ca fc db = O e o echipa neinsemnata in europa.
Un, doi, trei, patru, ASTRA ia campionatu'! Bravo, băieți, meritați, ați fost cei mai buni sezonul ăsta.
daca pandurii paste trei, si le'o trage, astra a fost campioana deja. poate da meciul lui dinamo si scot fcs pitesti pe patru :))
Poate la etajul treișpe, la subsol era plimbă tava, îți luai de unul singur și plăteai la casieră! :)) Majoritatea studenți neinstruiți care se țineau în 25 de lei. Așa urât se uita Vladimirescu la ei încât le tremura mâna, bursieri amârâți. :))
pe voi nu da nimeni nici macar 0 bani. nici macar un peste feroez intrat in putrefactie.
voi dinamovistii in fiecare comentariu lasat pe gsp scrieti ceva de Steaua, nu prea vi se raspunde in aceeasi masura, cred ca pentru stelisti echipa voastra nu prea exista altfel nu-mi explic de stelistii o ignora total in comentariile lor
si asta e o realitate .. pe care gigistii o refuza ... cand stelistii criticau managementul clubului astia sareau si injurau pe stelisti in apararea ciobanului pe motiv ca 'cine mai aduce bani' .. 'cine mai baga bani' .. nu stiu ce le face gigi .. le face farmece .. sau doar asha sunt ei =)))))
cum ????? si cine o sa urce pe maybach daca nu tu bre` nea` gigi ?
si asta e o realitate .. pe care gigistii o refuza ... cand stelistii criticau managementul clubului astia sareau si injurau pe stelisti in apararea ciobanului pe motiv ca 'cine mai aduce bani' .. 'cine mai baga bani' .. nu stiu ce le face gigi .. le face farmece .. sau doar asha sunt ei =)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.