Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Poate se sesizeaza comisiile,asa ceva nu se intampla nici macar prin Africa.Muresenii au cersit cartonasele pe fata,pentru a nu juca etapa viitoare contra militienilor securisto-bolsevici.Ne-am intors pe vremea comunistilor,unde Anghelache isi conduce linistit cooperativa.Rusine!!!
Pana si cei din redactia digi si-au dat seama ca a fost manevra,totul pentru ca Dinamo sa castige lejer etapa viitoare.Daca nu ii ajuta arbitrul,ii ajuta adversarii,este rusinos ce se intampla.
Ei nu au caracter. In prmul rand ei nu sunt oameni . Sunt o specie subevoluata care a trait acum vreo 50000 de ani.
A venit si prostul site-ului,cica a fost la meci.Lali,mai ai magari?
Noaptea mintii. Clubul psihopatilor care trebuie banati de pe acest site: d_3amon si ottobraun. Baietii astia 2 trebuie luati de urgenta cu duba si sedati.
trol frustrat tu nu esti superior nici multimii vide.
Pana si antistelistul Decebal a spus acelasi lucru,muresenii ”s-au pregatit” pentru meciul contra militienilor.Nu mai este nimic de spus.
pozitia lui dinamo se datoreaza lui anghelache nu echipei, asta e clar. Ce a facut in seara asta tg.muresul depaseste aria normalului. Unii ar zice ca muresenii au jucat asa pentru ca nu au antrenor si presedinte dar la ei violenta era si inainte. altfel nu ar fi existat un zac muresan-rusescu si multe altele.
Acolo unde ajunge drogatul de Mutu ,se alege praful !!!
Rosul la Constantin nu l-am vazut dar ultimele 2 rosii mi SE par penibil de usor date
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.