Alte știri din fotbal
Pe urmele lui Hagi, Popescu și Mutu, Florin Costea și-a inaugurat academia de fotbal: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Tupeu dinamovist înainte de meciul cu FC Argeș: „Chiar cred cu tărie”
0
Rezultat mincinos » 10 date-ȘOC după FC Botoșani - FCSB: iată cine a „îngropat”-o pe campioană și cum l-a sugrumat Croitoru pe Rădoi!
0
FC Argeș - Dinamo deschide etapa #3 din play-off » În criză, „câinii” caută revanșa. Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
PSV - Utrecht » Dennis Man are a doua „minge de titlu” în Olanda
0
Inter a răspuns primei oferte a Barcelonei + Înlocuitorul ochit de Chivu: „L-a apreciat mereu”
0
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Mallorca - Real Madrid, oaspeții continuă cursa de urmărire » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
sincere condoleante! ha ha ha! felicitari Astra
pe tama i-ti desenez
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai Sumi, nu fi cocalar ? Pastreaza cate o medalie si pentru Coltescu si Balas! Uita-te la ei ce frumos se bucura alaturi de voi, sunt primul si al treilea din stanga, in poza!..-:)
cu multe,multe blaturi,syctir bacyuma!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toata romania ii injura si ii scuipa pe clonatii bolsevici sunt parriaaa romaniei , rusinea nationala!!
forta ASTRA ..CAMPIOANA MERITATA NU CA FC CLONA BIBERA CARE A LUAT CAMPIONATE CU TOT ARSENALUL ..FRF,CCA,LIGA ..VOI ATI FACUT FATA ANUL ASTA PE LANGA CELE 3 FORURI ..PRESEI .. ATI DOVEDIT ,DACA ESTI BUN II POTI BATE PE TOTI ..FC BECALI,FRF,LIGA ,CCA ,PRESA ..I-ATI UMILIT PE TOTI ..VALAHU E CARBUNE ..
Condoleante suporterilor din peluzagesepe.
***, tu ar trebui sa te imbraci in negru zi de zi pina luati si voi un amarit de titlu...pe care nu l-ati mai mirosit de 9 ani :))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.