Alte știri din fotbal
Hora de la Oradea: un pas înainte, trei înapoi » Corvinul se impune după o repriză „nebună” cu FC Bihor
1
Primul nume mare care critică numirea lui Gică Hagi: „Nu are capacitatea de a fi selecționer”
0
Care e situația lui Mamoudou Karamoko: ce detaliu remarcat de Kopic frapează
0
Fază controversată în ultimul meci al rundei din play-off-ul Ligii 2 » Arbitrii au trecut cu vederea un henț în careu
0
Știri din fotbal internațional
Echipa Papei, în vizită la Bayern! Cum s-a revanșat Neuer pentru gafele din Ligă
0
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Debarcat în Championship, câștigă ca-n Premier! »115.000 de euro pe meci din drepturi de imagine!
0
Perioadă dificilă pentru Louis Munteanu în Statele Unite » A fost lăsat în afara lotului
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Uite domnule, un jucator de la Viitorul le da sperante fecebistilor, are un nume sugestiv...CIOBANU ..:))))))
Ninel e unic.El vede ce vede la meciurile Stelei datorita medicamentatiei.
oricum multe manevre si astazi domne,jucator eliminat usor pt viitorul,2 offsideuri aiurea acordate pt viitorul,si uite asa inca 3pct dubioase pt astra,care oricum cu un om in plus,pardon 2 cu arbitrul de centru,a castigat inca 3 pct cu o echipa de copii care a avut multe ocazii de a marca ! @ !@@@@@
Ai reușit performanța de a te contrazice singur în aceeași propoziție! Oricum, bine că ai fost sincer și ai recunoscut că ești prost. De altfel e mult prea evident, prostia îți emană prin toți porii, în DEX în dreptul cuvântului prost apare poza și descrierea ta!
ca sa intelegi ca esti prost ,trebuie totusi sa ti mearga mintea ! apropos,esti tu fanul lui dinamo ,cum sunt eu al altei echipe ,decat steaua ! esti doar o clona penibila,pudel deghizat
Care Steaua?! Daca la FCSB te referi, atat timp cat sunt peste FCDB e OK, poate sa ia si nea Jumi campionatul, mie unul imi e perfect egal.
Nu-ti mai face iluzii, va tunde maine Strambu ==))
corect,dar sumudica este un mare antrenor,el deja a pierdut titlul :)
sumi face pipilicul pe fcsb si mimi.
este incredibil cata tristete poate sa fie in studioul gigisport..... stelutza n-a putut incurca Astra...... vai-vai.....iar taranul de hagi, stelist-sadea, iese de pe teren fara sa-si felicite adversarii....gest tipic pentru o jumatate de sfertodoct (vezi articolul cu "mediile" rejelui din timpul liceului....) ; pe scurt, degeaba ai talent daca n-ai educatie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.