Alte știri din fotbal
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Tarani? Sa vezi ce o sa va mai altoiasca "taranii" astia. Abia astept! :)
ii umilim pe taranii astia ~
Blatisti ordinari,oile lui fecali si mortaciunile gogosarului de la giurgiu.unde se duce vama pac-pac rezultate.toate cele 4 echipe ar trebuii retrogradate.chijna,oaia,astra si bistrita(ultima pica sigur)huuuuooooooo
de ce-o bagi pe ma-ta in discutia asta...berbecule
Felicitari Astra! Bafta cu stelutza!
FORZA ASTRA! BATE OAIA!
Romanul era memorie scurta si selectiva. Stai sa vezi ca se va termina meciul si intra baietii cu laude la adresa Astrei si sperante catre urmatorul meci din campionat. Caci atat le-a mai ramas: sa se bucure ca moare si capra vecinului.
Steaua-Bistrita 4-0 => vuia GSP-ul de acuze de blat si alte asemenea aranjamente. Astra-Bistrita 4-0 in min. 80 => scriu doar eu sarcastic despre timpuri demult apuse.
Bravo Giurgiuvenilor,ne-ati batut de 2 ori pe Giulesti intr-un interval scurt..chiar daca Rapidul este la pamant anul asta,nu e la indemana oricui performanta asta.Eu unul nu-mi amintesc Rapidul sa fi avut contraperformanta asta cu alta echipa si sunt nascut in 83,multa bafta si stabilitate la club.With Rapid to the end and after..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.