Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
2
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
Articol de 2 bani marca craitoiu
Stima Penedo!
Nicio surpriza ca jucatori mediocri si conducatori obscuri (danciulescu) aleg sa se comporte suburban pentru a intra in gratiile exaltatilor din pch (Penibili, Catei, Haimanale). Insolventii au ajuns doar un simplu pretext pentru manifestarea talentelor de circ si scenografie ale pch! O rusine catelimea asta!
Cat de penibili pot sa fie catelusii cand steaua joaca in europa meciurile lor sunt televizate pe duck tv si sa nu uite ca ei au luat 6 de la astra
zi baa ai invatat mambo nr5?daca nu ia de aici https://www.youtube.com/results?search_query=lou+bega+mambo+no+5+lyrics
Astfel de obscenitati vor exista cat va exista fotbalul pe pamant nu doar in Romania. Intre doua rivale este chiar anormal sa nu fie astfel de discursuri. Se spune doar de unii suporteri. Oare in cealalta tabara toti sunt doctori docenti, academicieni stiintifici, oameni de cultura si diplomati plenipotentiali?
Inferioritatea isi spune cuvantul si lasa inca o data loc frustrarii acumulate de ani de zile.
MM e băiat cuminte,bate suporteri și nu pățește nimik.
Cand mm bate suporteri si jigneste nu vedeti
Domnul M4rius ai uitat de pizza quattrofromhagi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.