Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
ne-ati batut de 3 ori in ultimi aproape 7 ani in campionat si cupa romaniei aka toate competitile si si alea in conditii dubioase. si recasul cred ca a batut de mai multe ori pe Steaua in ultimi 7 ani. dar voi efectiv ati castigat tot dupa ce s-a daramat totul peste voi. cea ce este contrar oricarei logici. adica wtf,dupa ce a spus negoitza ca vinde, in mod normal nu mai trebuia sa stati bine in picioare(ma refer la jucatori)./
n-ai șansă să fie Die Hard sau Home Alone la PRO? :)))
***,popa de guster cu mustata,blatist ordinar,ai pus presiune pe arbitru,si nu da nici macar galben
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
timișorenii nu se lasă până nu iau măcar un roșu
Si pe voi cand v-am batut de atatea ori in sezonul trecut, a fost tot blat?
Buna seara domnilor ! Am intrat sa vad un spectacol fotbalistic, dupa cum e de asteptat cand joaca Dinamo, dar momentan m-am plictisit !
Timisorenii ii batjocoresc pe catei ca sa urce domnu' ionut pretul
câștigă din noroc. Timișorenii sunt pe ei iar arbitrul e la cules de panseluțe.
problema este ca celalte echipe nu aveau jucatori liberi de contract si aia chiar erau fotbalisti si tot ati castigat fara probleme.
arbitrii romani...total lipsiti de valoare. cred ca sunt cei mai slab pregatiti arbitrii din Europa. altii mai slabi nu am vazut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.