Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru FCSB: „Dacă nu câștigă azi nu mai are nicio șansă să intre în play-off”
0
La porțile play-off-ului, UTA anunță mutările din mercato: „Față de anii trecuți...”
0
Mihalcea a bătut-o pe Dinamo, apoi a spus ce rezultat vrea în FCSB - Rapid: „Doar asta contează”
0
Cifre-MONSTRU! El e cel mai eficient fotbalist din Superliga, la egalitate cu Tănase: „Îl văd jucând la Dinamo sau Rapid”
6
Știri din fotbal internațional
Nemulțumirea lui Arne Slot, după ce Liverpool a ajuns la 6 meciuri consecutive fără eșec: „Departe”
0
Maroc găzduiește Cupa Africii pe Națiuni » 6 orașe, 24 de echipe, multe vedete și un român prezent
0
Utrecht - PSV, cu Dennis Man anunțat titular » Echipe probabile + cote
0
Aston Villa - Manchester United, meci tare în etapa #17 din Premier League » Echipe probabile + cote
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Dieta nebună a unui pivot din NBA. Steven Adams își începe ziua cu șase ouă ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Imagini cu Adrian Cioroianu și nouă lui parteneră. Cine e și cu ce se ocupă ...
Libertatea
Ce vina are contra ca fundasii au fost penibili si ca singurul care tinea apararea a fost eliminat ? contra nu are nici o vina....iar despre ce spui acolo, vezi ca Dinamo a luat cele doua goluri cu albin pe banca si cu costache pe teren, deci despre ce vorbim ?
NIci eu nu inteleg de ce insista cu o mana moarta ca Albin cand il are pe Rivaldinho. apoi campania de transferuri ca de obicei complet ratata plus Nemec si Hanca iesiti din forma, Anton iesit din forma. Mahlangu totusi a miscat in comparatie cu multi altii. Sustin in continuare ca Mahlangu nu e jucator sa joace acolo in fata apararaii si ar trebui sa joace undeva mai sus iar Busulazici nu trebuie sa lipseasca din primul 11. Probabil ca lucrurile se vor pune incet incet la punct si pe final de sezon echipa isi va gasi cadenta dar ca si in sezonul trecut..cand deja e prea tarziu. Amendez in continuare faptul ca au avut fundas central care a facut pregatirea, care era in ritm cu echipa, care a prins meciuri sezonul trecut si l-au imprumutat ca sa aduca tarziu si nepregatit un fundas strain mediocru. Asta e prostie curata. Idem cu cedarea lui Olteanu si chiar Petre. Asa strategie..asa rezultate.
Pt egalul de Miercuri ? Ma tu sigur esti fan steua?
maine sigur luam 7:))))
ciocu mic ca maine luati 7:))) Go Sporting !
Vezi sa nu ti-o agati intre roti, ca te rotesti ca titirezul dupa aia..
True!
Hai lasa ma si cu maretul cfr ca doar arbitrii sunt de ei, in meciu ditect din etapa trecuta am fost peste ei, posesie de 75% vs 25%, daca asta e maretu cfr pai nu mai se intalnesc ei cu ratarile prostului de filip, mai vorbim prin retur
Nu fy [ dat ca nu stiu ca cati "i" se scrie cuvantul mai bine am foosit alta litera] rau Calule
si sper sa nu mai aud bull sheet-ul cu arbitri !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.