Comentarii (124)
sergiussx
sergiussx  •  10 Septembrie 2011, 13:23

Porumbelu asta vad ca-si pregateste terenu deja pt viitoarea etapa cu cfr, pune presiune nenorocitu si vb tot felul de aberatii defapt asta e caracteru lui de pupincurist nenorocit el si vasluiu lui da cacat.

sergiussx
sergiussx  •  10 Septembrie 2011, 13:22

@t-danc Pupati-l in fund in continuare pe balena de Iancu ca se vede unde a dus poli si ce performante a facut cu el, mda se pare ca si porumbelu e un al doilea iancu o lichea pt fotbal,sper sa fie si asta cat de curand persona non grata in liga 1, iancu cel mai corect cel mai cinstit in fotbalul romanesc...tiganu a uitat ce a facut si cu rafo, hotul dracului si el vb de corectitudine sa stea cu poli cat mai mult in liga 2 ca merita.

infos
infos  •  10 Septembrie 2011, 12:51
Postat de cipriotu pe 10 Septembrie 2011, 10:43

o sa va predea CFR-ul lectii de fotbal la toti , dupa aceea o sa va astept pe toti cu scuzele de rigoare , doar pe cei cu coloana vertebrala , prea putini pe aici totusi ! Pana atunci nu pot decat sa ma distrez de aiurelile unora din aceasta fituica care ma face sa ma gandesc la vorba aceea : saraca tara bogata :))))

da ce asa mari meciuri ati facut pana la meciul cu Galatiul bai "lectie de fotbal"!? Eu presimt ca iar apare unguru si cu Muresan peste doua etape disperati pe la tv si morocanosi, lasa-te de pronosticuri ca-ti strici tenul. ;-))))))

jujar
jujar  •  10 Septembrie 2011, 12:45

Mi se rupe de Cluj ca-s prea praf sa poata castiga campionatul chiar si cu blaturi de-astea ieftine! Eu vreau Otelul retrogradata pentru ca au macelarit campionatul trecut. Ii vreau cariera ingropata lui Dorinel Munteanu caci prea se spalase pe maini sezonul trecut de toate blaturile facute pe la Vaslui, Arges si Steaua. P.S. Si vreau un golaveraj 0-30 in UCL pt Otelul.

infos
infos  •  10 Septembrie 2011, 12:46

Pe mine ma lasa rece ce zice Porumboiu, are bani sa plateasca daca greseste si destula minte si e destul de smecher ca sa-i ingenuncheze pe multi la cate stie, in fine nu asta e problema mea e a lui. Cand aud pe unii ca vb de echipele lor parca sunt nu stiu ce echipe de vedete mor de ras, daca tot bateti occidentul inj lung si-n lat si vizitati orase ori ce mai faceti pe acolo eu va sfatuiesc ca microbist sa vizitati bazele sportive ale echipelor mari, meciurile de fotbal jucate la nivel inalt si apoi mazgaliti pe aici cu tampenii si aberatii! Eu am moralul la pamant dupa ce am vizitat Camp Nou si cum scot aia bani si din aerul respirat in jur si voi laudati echipele de o etapa in Romania!

coldplay3r
coldplay3r  •  10 Septembrie 2011, 12:42

eu nu cred ca a fost blat. totusi imi place sa si-o ieie otelul. o echipa ce nu merita campionatul pentru ca nu merita sa joace in UCL. Cel mai bine imi pare de zgarcitul ala de Stan care ia zeci de milioane din CL si nu baga un ban in echipa. Nici pentru gazon nu vrea sa dea nimic. FMM de calic!

vacamilka
vacamilka  •  10 Septembrie 2011, 12:42
Postat de cipriotu pe 10 Septembrie 2011, 10:43

o sa va predea CFR-ul lectii de fotbal la toti , dupa aceea o sa va astept pe toti cu scuzele de rigoare , doar pe cei cu coloana vertebrala , prea putini pe aici totusi ! Pana atunci nu pot decat sa ma distrez de aiurelile unora din aceasta fituica care ma face sa ma gandesc la vorba aceea : saraca tara bogata :))))

Nu vrei sa inveti intai a scrie si apoi sa-ncerci a da lectii de fotbal?

ando89
ando89  •  10 Septembrie 2011, 12:35

adevarul este ca avem un campionat ca si gazonul de pe arena nationala... spuneti-mi o echipa ce pare favorita la titlu, astazi bati fosta campioana la scor, maine pierzi acasa cu ultima clasata... si asta-i valabil pentru toate echipele cu "pretentii"

invincibilul
invincibilul  •  10 Septembrie 2011, 12:33

justitia in cazul universitatii craiova ,va fi una dezechilibrata .cei doi macelari ai fotbalului romanesc vor folosii averile lor finaciare pt a infuenta justitia .fara presiunea suprterilor craiovei si timisoarei ( care au suportat consecinte catrastrofale )justitia va fi din nou ingenunchiata de cei doi tirani care vor sa stea pe viata in fruntera fotbalului romanesc !!

invincibilul
invincibilul  •  10 Septembrie 2011, 12:33

justitia in cazul universitatii craiova ,va fi una dezechilibrata .cei doi macelari ai fotbalului romanesc vor folosii averile lor finaciare pt a infuenta justitia .fara presiunea suprterilor craiovei si timisoarei ( care au suportat consecinte catrastrofale )justitia va fi din nou ingenunchiata de cei doi tirani care vor sa stea pe viata in fruntera fotbalului romanesc !!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 13