FOTBAL  »  Superliga  »  SLOVACIA - OLANDA

VIDEO Ce a pierdut Becali: Nemec a înscris de lângă Blind în meciul cu Olanda

Articol de GSP - Publicat joi, 31 mai 2018 23:10

Liber de contract după despărțirea de Dinamo, Adam Nemec (32 de ani) a fost pe lista celor de la FCSB pentru această vară. Atacantul a răspuns miercuri negativ ofertei lui Becali, precizând în presa din Slovacia că nu e interesat de vicecampioană. 

VEZI VIDEO AICI!

Chiar dacă n-a jucat în ultima vreme la echipa de club, Nemec a fost folosit din primul minut în meciul amical al Slovaciei contra Olandei și s-a făcut remarcat rapid.

Servit de Marek Hamsik, Nemec s-a înălțat în mijlocul careului și a reluat fără probleme cu capul de lângă Blind pentru 1-0. Fundașul lui Manchester United nu a putut face nimic, iar Zoet s-a văzut învins.

Nemec a evoluat în acest meci 63 de minute, fiind înlocuit cu Michal Duris. Scorul în minutul 70 era 1-1, pentru batavi marcând Promes. 

Citește și:
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Liga 2
Carmen Negoiță, complet goală la 43 de ani. „Nu trebuie să ne rușinăm de corpul nostru”
Elias Charalambous, prezentat oficial la noua echipă
Campionate
Elias Charalambous, prezentat oficial la noua echipă
Steaua, OUT! Decizie radicală care va fi adoptată în viitoarea ședință a Comitetului Executiv FRF
Liga 2
Steaua, OUT! Decizie radicală care va fi adoptată în viitoarea ședință a Comitetului Executiv FRF
Emil Boc sfidează Federația și le dă interzis rușilor la Cluj-Napoca: „Nu sunt de acord!”
Gimnastica
Emil Boc sfidează Federația și le dă interzis rușilor la Cluj-Napoca: „Nu sunt de acord!”
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Profit.ro
Schimbare la buletinul electronic după zeci de reclamații
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (13)
rocky2
rocky2  •  01 Iunie 2018, 11:32
Postat de florianveress pe 01 Iunie 2018, 10:20

Citește puțin mai atent articolul, sau ești slujitor becaliot?

Are dreptate, parnaiasul de cioban nu avea ce cauta in titlu, l-au bagat ca momeala si atat!

florianveress
florianveress  •  01 Iunie 2018, 10:20
Postat de Tincu Catalin pe 01 Iunie 2018, 09:00

Draga autorule, ai facut jurnalismul la seral probabil. " Ce a pierdut Becali"...nu! Nemec a jucat la Dinamo! " Ce a pierdut Dinamo", era un titlu ok. Sunteti josnici. Milogilor

Citește puțin mai atent articolul, sau ești slujitor becaliot?

adriann_
adriann_  •  01 Iunie 2018, 09:33
Postat de Tincu Catalin pe 01 Iunie 2018, 09:00

Draga autorule, ai facut jurnalismul la seral probabil. " Ce a pierdut Becali"...nu! Nemec a jucat la Dinamo! " Ce a pierdut Dinamo", era un titlu ok. Sunteti josnici. Milogilor

Niste oameni deosebiti astia de la jesepe. Cand il vad pe beecali le iese imediat din cap hashtagul #mergemdupasisem :))) Sau ma rog, poate merg cate doi, tinand intre ei un cearsaf, sa prinda ce mai pica din mers :)))

Vezi toate comentariile (13)
Comentează