Alte știri din fotbal
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Unde este Steaua pentru care armata s-a judecat cu Becali !Se pare că nu-i reprezintă și nici nu-i interesează pe generali . Îi interesează doar banii lui Becali .
Așa și renumita Pobeda Prilep care s a duelat cu Craiova prin 2000 de ce nu li se spune Victoria Prilep ci Pobeda Prilep...?
Aia sunt Crvena Zvezda... in traducere ar însemna Steaua roșie...
Te-a platit redactia pentru "stirea" asta?
Tu-i bagi in seama pe cei de la fanatik?!?!? Asa rau ai ajuns?
Doar nu v-ati asteptat sa puna sigla lui Dinamo pe stadionul Steaua?!? Singua echipa Steaua din Liga I se gaseste la Belgrad! Si e rosie, nu gaben-albastra!!
E normal, se stia de mult ca stadionul va fi personalizat pt Steaua. Va avea muzeul Stelei, fotoliile vor avea sigla intregului club, iar numele va fi, desigur, Stadionul STEAUA. Ceilalti care vin sunt doar oaspeti care au sansa sa joace pe stadionul Stelei, contracost si doar in functie de programul Stelei. Minus fcfcsb, care e interzisa.
*** Vezi ca sigla troneaza ca fiind sigla oficiala a intregului club. Nu au pierdut nimic. O gasesti la club, in acte, peste tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
https://www.fanatik.ro/cum-arata-cele-4-marci-pierdute-de-csa-steaua-in-razboiul-cu-fcsb-foto-18892329
Si de ce emblema asta? Chiar asta pe care talpanica a pierdut-o ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.