Comentarii (11)
martina
martina  •  11 Noiembrie 2011, 12:16

stoichita e un antrenor bun ! dar nu la mioveni! la mioveni singurul care a avut ceva rezultate a fost cirtu care statea cu "biciul" permanent pe jucatori! in general jucatorii la echipele mici din provincie joaca doar cind il stiu de frica pe antrenor! la fc arges singurul care a avut rezultate a fost halagian care era ca si cirtu un antrenor dur! problema e ca la mioveni oricum nu se mai poate schimba nimic sezonul asta! dar cu un program pe 4-5 ani ,cu formarea unei echipe din jucatori tineri ,de perspectiva mioveniul poate deveni o echipa buna de liga 1! trebuie schimbata politica clubului de a aduce jucatori expirati si trebuie promovati masiv jucatorii tineri .inca din iarna

rayofra
rayofra  •  05 Noiembrie 2011, 21:09
Postat de efor pe 05 Noiembrie 2011, 09:33

Unde ati citit voi ca autorul ar fi scris 'oaspetii au jucat cu un om in minus'???Ca la mine apare negru pe alb 'gazdele...'!Eu cred ca trebuie sa va schimbati calculatoarele:))

a fost modificat articolul, ce-i asa de greu de inteles?

dan
dan  •  05 Noiembrie 2011, 13:53
Postat de kkciosuldelahamangia pe 05 Noiembrie 2011, 10:04

ce ma distreaza valoarea acestor ,,antrenori'', trecuti pe la ,,marile'' echipe buCURestene, unde se luptau la titlu, iar cind ajung , sa antreneze la alte echipe din tara, se antreneaza pt. retrogradare ! ceea ce ne lamureste inca o data, cit de mult se stabilesc rezultatele acelor echipe, pe ,,teren'' !

Nu prea are sens comparatia ta.

flafy
flafy  •  05 Noiembrie 2011, 10:45

in prima repriza Ceahlaul putea sa aiba si 3-0...iar a2a repriza Ceahlaul s-a retras iar CS Mioveni a incercat sa puna presiune dar n-au valoare!!iar publicul din Mioveni demonstreaza ca este un public necunoscator de fotbal!!pai cum sa pleci in minutul 20 acasa?in Spania,Italia,Germania,Franta,Anglia etc putea sa fie si 4-0 ca aia stateau pana se termina meciul iar in Romania se sta cam pana prin minutul 80 dar cum sa pleci in minutul 20?ce tarani!

kkciosuldelahamangia
kkciosuldelahamangia  •  05 Noiembrie 2011, 10:04

efor
efor  •  05 Noiembrie 2011, 09:33

suiac
suiac  •  05 Noiembrie 2011, 09:02

Bufon este si autorul articolului ! Gazdele au jucat cu un om in minus si nu oaspetii !

dannicola
dannicola  •  05 Noiembrie 2011, 07:42

"Ceahlăul a cîştigat la Mioveni după ce oaspeţii au jucat cu un om în minus din secunda 22" Si cind te gindesti ca "ziaristul" este platit pentru asta!!