Comentarii (140)

tinn  •  16 Februarie 2019, 22:49
Postat de alan24 pe 16 Februarie 2019, 22:42

Nu stiu la cine te referi. Insa personajul la care eu fac referire, este aici 23 de ore pe zi..are sute de clone, pare a avea si o boala psihica ceva si vorbeste doar despre ura lui ptr Dinamo. Fcsb e pe 3

Steaua a mai fost si saptamana trecuta pe 3, da n-a tinut nici 3 zile :)

dal93  •  16 Februarie 2019, 22:40
Postat de Radulescu Horatiu pe 16 Februarie 2019, 22:36

N-am vrut să scriu "vreunul"și am scris "vreo unul"deoarece era vorba de voi dinamoviștii.

Este vorba despre construcția frazei și pusul virgulelor aiurea. Ai probleme cu intonația în gând. :))

alan24  •  16 Februarie 2019, 22:42
Postat de tinn pe 16 Februarie 2019, 22:39

ia uita-te si la voi in ograda. Acolo nu sunt de-aia a caror singura bucurie e ca Steaua e pe 2 ?

Nu stiu la cine te referi. Insa personajul la care eu fac referire, este aici 23 de ore pe zi..are sute de clone, pare a avea si o boala psihica ceva si vorbeste doar despre ura lui ptr Dinamo. Fcsb e pe 3

tinn  •  16 Februarie 2019, 22:41
Postat de dal93 pe 16 Februarie 2019, 22:37

Las-o cum a picat. Tu ziceai că ești din Sibiu, geografic este într-o depresiune. Pune-ți clopul și dă-i lecții armânului. Zi-i că Miorița este mai veche decât neamul lui, amice.

asta cu Miorita nu-s asa sigur, asa ca nu ma bag

mumia  •  16 Februarie 2019, 22:39
Postat de alan24 pe 16 Februarie 2019, 22:34

Am citit un comm aici ce pare ireal. Demult nu am mai ras asa :))) cineva ne spune sa nu mai speram la play off si mai ales sa nu mai vorbim despre play off, ca de altfel se supara :))) acel personaj cu sute de clone, unul dintre cei 3-4 useri fcsbisti, ca atatia sunt..pe el nici nu il intereseaza ca cfr a facut egal si este bine ptr fcsb. El se bucura ca a luat astra un punct si astfel sansele lui dinamo devin mai mici...oameni bonlavi ..plini de ura, fara viata si ptr care singura lor bucurie este acest forum si decaderea lui Dinamo !

E un prostalau cateva randuri mai jos, un individ cu lacrimi la colturile ochilor.. ala da mostra de rinism si prostie pura.

tinn  •  16 Februarie 2019, 22:39
Postat de alan24 pe 16 Februarie 2019, 22:34

Am citit un comm aici ce pare ireal. Demult nu am mai ras asa :))) cineva ne spune sa nu mai speram la play off si mai ales sa nu mai vorbim despre play off, ca de altfel se supara :))) acel personaj cu sute de clone, unul dintre cei 3-4 useri fcsbisti, ca atatia sunt..pe el nici nu il intereseaza ca cfr a facut egal si este bine ptr fcsb. El se bucura ca a luat astra un punct si astfel sansele lui dinamo devin mai mici...oameni bonlavi ..plini de ura, fara viata si ptr care singura lor bucurie este acest forum si decaderea lui Dinamo !

ia uita-te si la voi in ograda. Acolo nu sunt de-aia a caror singura bucurie e ca Steaua e pe 2 ?

dal93  •  16 Februarie 2019, 22:37
Postat de tinn pe 16 Februarie 2019, 22:35

Pai si Ținutul Herței unde e? Btw, si Carpatii Meridionali au nord :))

Las-o cum a picat. Tu ziceai că ești din Sibiu, geografic este într-o depresiune. Pune-ți clopul și dă-i lecții armânului. Zi-i că Miorița este mai veche decât neamul lui, amice.

geogeo  •  16 Februarie 2019, 22:36
Postat de alan24 pe 16 Februarie 2019, 22:34

Am citit un comm aici ce pare ireal. Demult nu am mai ras asa :))) cineva ne spune sa nu mai speram la play off si mai ales sa nu mai vorbim despre play off, ca de altfel se supara :))) acel personaj cu sute de clone, unul dintre cei 3-4 useri fcsbisti, ca atatia sunt..pe el nici nu il intereseaza ca cfr a facut egal si este bine ptr fcsb. El se bucura ca a luat astra un punct si astfel sansele lui dinamo devin mai mici...oameni bonlavi ..plini de ura, fara viata si ptr care singura lor bucurie este acest forum si decaderea lui Dinamo !

Perfect adevarat! Sunt prea multi pe care ii intereseaza capra vecinului, in loc sa se bucure de a lor.

mumia  •  16 Februarie 2019, 22:34

Am vazut ca Julio Baptista invata sa cante la mandolina. Bravo lui, la 50.000 pe luna chiar are nevoie sa se relaxeze, ca tot sta degeaba HAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Radulescu Horatiu  •  16 Februarie 2019, 22:36
Postat de dal93 pe 16 Februarie 2019, 22:22

Agramatul Alfa chinuie biata tastatură, plânge aia ca bătută! :))

N-am vrut să scriu "vreunul"și am scris "vreo unul"deoarece era vorba de voi dinamoviștii.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 14