Comentarii (140)

tinn  •  16 Februarie 2019, 22:35
Postat de dal93 pe 16 Februarie 2019, 22:29

Nordul Carpaților este în Ucraina, amice. Scrii ca un racket, nu mă mir. :))

Pai si Ținutul Herței unde e? Btw, si Carpatii Meridionali au nord :))

alan24  •  16 Februarie 2019, 22:34

Am citit un comm aici ce pare ireal. Demult nu am mai ras asa :))) cineva ne spune sa nu mai speram la play off si mai ales sa nu mai vorbim despre play off, ca de altfel se supara :))) acel personaj cu sute de clone, unul dintre cei 3-4 useri fcsbisti, ca atatia sunt..pe el nici nu il intereseaza ca cfr a facut egal si este bine ptr fcsb. El se bucura ca a luat astra un punct si astfel sansele lui dinamo devin mai mici...oameni bonlavi ..plini de ura, fara viata si ptr care singura lor bucurie este acest forum si decaderea lui Dinamo !

dal93  •  16 Februarie 2019, 22:29
Postat de tinn_2 pe 16 Februarie 2019, 22:25

nu prea esti umblat, ai fi stiut ca-i dialect de la nord de Carpati. mai pune *** mana pe o carte

Nordul Carpaților este în Ucraina, amice. Scrii ca un racket, nu mă mir. :))

se_rade_de_fc_fcsb  •  16 Februarie 2019, 22:30
Postat de spanciockfcsb2018 pe 16 Februarie 2019, 22:00

sa vad cum demonestreaza talpan ca csa detine marca notorie! pana atunci shhh

V.a dresat Gigi! :)))) Numele STEAUA e marca notorie, prostule. Numele!

se_rade_de_fc_fcsb  •  16 Februarie 2019, 22:26
Postat de Radulescu Horatiu pe 16 Februarie 2019, 22:23

Dacă vrei să vorbim de fotbal,trebuie să evităm subiectul Dinamo în play off,deoarece este evident o blasfemie!

Mai vedem noi mâine seară, prostalaule. Cosmarul vostru e Dinamo. De ceea ce vă e frică nu veți scăpa!

tinn_2  •  16 Februarie 2019, 22:25
Postat de mariuss72 pe 16 Februarie 2019, 22:22

Cum vreai sa le zici??? :)))) Pleaca *** cu dialectul asta de la sud de Dunare :)))))

nu prea esti umblat, ai fi stiut ca-i dialect de la nord de Carpati. mai pune *** mana pe o carte

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sala_dalles  •  16 Februarie 2019, 22:22

Conceicao nici macar acum nu for best romana fluent !7

dal93  •  16 Februarie 2019, 22:22
Postat de Radulescu Horatiu pe 16 Februarie 2019, 22:15

Dinamo,NU joacă în play off!Mă este clar acest lucru pentru toți?! Dacă mai prind pe vreo unul,care mai mănâncă marmeladă pe acest subiect,chiar mă supăr!

Agramatul Alfa chinuie biata tastatură, plânge aia ca bătută! :))

Radulescu Horatiu  •  16 Februarie 2019, 22:23
Postat de dal93 pe 16 Februarie 2019, 22:17

Ce atitudine de belfer, te superi, îți iei prostiile cu tine și ne lași să discutăm despre fotbal? :))

Dacă vrei să vorbim de fotbal,trebuie să evităm subiectul Dinamo în play off,deoarece este evident o blasfemie!

leul_90  •  16 Februarie 2019, 22:20
Postat de magic4ever pe 16 Februarie 2019, 22:11

Conceicao a pierdut vestiarul si trebuie adus urgent Dan Petrescu daca vor sa castige campionatul...

Nu mai are Nelutu bani de pompat, e plin de datorii pe la camatarii din Cluj, de la plata ultimelor salarii.. el se baza pe calificarea in grupele europene sa isi mai recupereze din paguba.. asa ca in niciun caz nu se pune problema revenirii bursucului in gruia.. Putem spune ca Dudelaaange e principalul vinovat pentru viitorul faliment al cfr-ului, aceasta ciumã visinie a fotbalului romanesc, care se va intoarce in ligile secunde in curand, acolo unde ii este locul! Pace!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 14