Comentarii (195)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Martie 2017, 22:50
Postat de bvd_magheru pe 17 Martie 2017, 22:45

Cita mindrie pentru bucurestenii care mergeau la meciuri in anii 70 -80 ' !! Meci de divizia B in fatza a 40 de mii de spectatori duminica la ora 10' dimineata !! Ghici ? In ziua de azi nici la meciurile internationale ale echipei lui becali nu vin atitia !

Rapid - Metalul Bucuresti .

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  17 Martie 2017, 22:48
Postat de qwerty007 pe 17 Martie 2017, 22:42

Iar te-ai imbatat !! E ieftin vinul in Spania,ce tara buna!!!!

CAT E CEL MAI IEFTIN LA RIOJA LA VOI?.. .. DA TU NU BEI VIN..BEI PALINKA SI TARIE.. ESTI INCET.. :))))))0

bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Martie 2017, 22:45

Cita mindrie pentru bucurestenii care mergeau la meciuri in anii 70 -80 ' !! Meci de divizia B in fatza a 40 de mii de spectatori duminica la ora 10' dimineata !! Ghici ? In ziua de azi nici la meciurile internationale ale echipei lui becali nu vin atitia !

qwerty007
qwerty007  •  17 Martie 2017, 22:42
Postat de tzusti_reloaded pe 17 Martie 2017, 22:38

:))))))))0 N AI GRESIT DELOC..EL CHIAR A FOST FICISIBIST..PANA A APARUT..CE FURE UL

Iar te-ai imbatat !! E ieftin vinul in Spania,ce tara buna!!!!

iosif_vs
iosif_vs  •  17 Martie 2017, 22:40
Postat de ando89 pe 17 Martie 2017, 22:33

Regrupare de forțe. Trebuie format un tren blindat furnizat de CFR, înțesat de lunetiști dinamovisti și având fochisti giurgiuveni. Nu poți intra altfel în bălăriile dobrogene, unde te așteaptă la înghesuială cel care a sechestrat Miorița, mai ales dacă administratorii drumului de fier te deviază pe la Severin unde s-au furat șinele și nu te anunță nimeni:))

N-aveti nicio sansa, cu toate fortele voastre regrupate :))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Martie 2017, 22:40

Pai l-am prins pe rica raducanu si in tricoul lui sportul studentesc cind la meciul cu shalke 04 a fost prins in ofsaidmeci jucat pe 23 august !

jalabert
jalabert  •  17 Martie 2017, 22:36
Postat de ortega pe 17 Martie 2017, 22:33

Nu te mai bag în seamă , *** ... Cum ziceam , ești o nulitate . Poate dacă ai o soră ... *** ...

asa e tovarase adevarul te deranjeaza. adevarul e ca esti un comunist prost care plangareste sigla rapidului. daca erai cinstit puneai si tu poza lu ceasca sau a lui talpan dar tu ai ales sa batjocoresti sigla rapidului *** pe talpan si acolitii comunisti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Martie 2017, 22:36

Le-a spus Rica Raducanu ieri . Nimeni la meci . Eu l-am vazut pe Rica aparind poarte rapidului la cuplaj unde in tribune erau 80 mii de spectatori .La voi cind vin 6000 e sarbatoare pe net ! Va incordati muschii !! Nimic . Nimeni . Zero barat !

gipsicaretionfipsi
gipsicaretionfipsi  •  17 Martie 2017, 22:33
Postat de qwerty007 pe 17 Martie 2017, 22:32

Fraier care esti

era o parere, Am vazut un meci frumushel dar in care nu am tinut cu nimeni. Idea era ca nu cred ca arbitrajul a fost ok. NU am zis nik de CFR chiar imi place miriuta. Dar tu na sari aproape ca un FCSB ist

qwerty007
qwerty007  •  17 Martie 2017, 22:32
Postat de gipsicaretionfipsi pe 17 Martie 2017, 22:30

deci dai galben lui budescu dar nu dai galben lui omrani care l baga in salvare pe lung dupa fluier

Fraier care esti

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 20
Comentează