Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Se mai îndoia cineva că Clonțescu nu e *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci dai galben lui budescu dar nu dai galben lui omrani care l baga in salvare pe lung dupa fluier
pe prostul satului daweroirl l-ati vazut ??? *** ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Minți cu nerușinare! Merita un galben clar pt ieșirea aia! Mai bine se apucă să spargă geamuri din nou dacă nu îl duce capul să facă mai mult, nu să accidenteze adversarii!
Unele au fost disidente ale orânduirii socialiste și s-au dus după 90 în semn de protest în SUA unde au trăit greu, făcând taximetrie. Noroc că au avut fete descurcărețe:))
pai nu trebuie sa declare nimic, ne dam seama si singuri!
Le va și înroși ... Să fie sigur ... A început deja . Circul adevărat începe din minutul 46 ... Hei ! Hei !
Ți-am mai zis Vissarionovici , nu-s eu crotalie ... Dar mi-ar fi plăcut să fiu inspirat ca el . Își bate pixul de fcsb-iști cum nu voi putea face eu vreodată ...
De ce nu-și zice fcsb *** cu Colțesc de argint ? Pentru că are Bricheta de Aur ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** e Omrani! Și spectatorii care îi scandează numele!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.