FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL - CFR CLUJ 2-2

VIDEO Colțescu a făcut praf meciul dintre Viitorul și CFR Cluj! Două gafe mari comise de ”central”

Articol de GSP - Publicat sambata, 11 iulie 2015 21:46

Sebastian Colţescu a avut trei faze grele la meciul dintre Viitorul și CFR Cluj, 2-2, iar două le-a interpretat greşit.

Viitorul a avut două penalty-uri, ambele transformate de Cernat, CFR-ul a cerut unul. Mult mai clar, însă neacordat!

Click aici pentru VIDEO!

minutul 32: Hodorogea a pătruns în careu, Goian l-a împiedicat să ajungă la balon. DECIZIE CORECTĂ yes

minutul 51: Centrarea lui Tiago îi cade pe mînă lui Mitrea, Colţescu lasă jocul să continue. DECIZIE GREŞITĂ no

minutul 55: Tănase trece de Petrucci, care îl atinge uşor. Se dă penalty. DECIZIE GREŞITĂ no

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”