Alte știri din fotbal
Atacant pentru Dinamo?! » Andrei Nicolescu a pus ochii pe jucătorul rivalei din Superliga: „Nu-l știam atât de puternic”
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii. Nistor a redus din diferență
9
Andrei Nicolescu, anunț-bombă pentru Dinamo: „Am făcut eforturi inimaginabile”
3
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Al doilea meci amânat în La Liga » Sevilla - Girona a fost reprogramat
0
Arsenal, victorie fără mari emoții și un nou pas către titlul în Premier League
0
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Genoa - Napoli » Ce meci! 4 goluri după 57 de minute
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
bvo craiova!frate kat norok pt rapidisti astazi!..si kat ghinon pt olteni!:| ..prea mult ghinon!:( orikum dak craiova ar tine o asa ar termina p locu 7 sau kiar 6!;) (loku 6 insemnan uefa) ;)!dar dak..!:|
Am vazut meciul.Teren greu,cu denivelari,complicat sa practici un joc de pase sau de scheme fine.Gol acordat injust craiovei,cel prin care a egalat, si mai tarziu unul neacordat perfect valabil.Penalty corect acordat echipei oltene.Jucatorul meciului:Danut Coman!
<johnny> Taci din gura daca nu stii in ce te bagi... Ti-ai dat cu firma in cap idiotule!!! Ia si citeste o carte sau mai mergi la scoala ca esti prashtie!
nu am vazut meciul dar dupa cum comentati se vede ca arbitri sunt nr 1 in ro.am vazut brasov-progresul varza frate arbitrul ala.sa nu mai vb de nr 1 din ro in arbitraj care nu a dat 2 de 11 m la cluj cu steaua.se vede din luna ca le frica de copos,becali,borcea sau au deja banii in buzunar.nu se mai poate asa.forza stiinta
Craiova a fost peste Rapid azi...:)...si daca ala a fost fault in atac la golul anulat Craiovei...inseamna k suntem domnisoare.Dak ar juca Craiova asa qm a jucat azi..la anu' suntem Campioni..Forza Craiova :xStiinta
Bai dinamovistule da de dinamo nu zici nimic?! =)))) ca e o echipa penibila ca si suporterii ei de altfel!!! iar prefacatoriile astea ca a primit co in gura....NUMAI OLTENII POT FACE ASA CEVA...oameni fara caracter si prosti asta sunt...dc sexista atatea bancuri despre olteni?! =)))))
tot respectu pt craiova trebuia sa bata cu 4-1....au avut si un gol anulat p nedrept ala chiar nu a fost fault....rapid e praf...vai de capu lor:)))....asta cik e echipa de locu 2:)))
bai lasatii dragu vraje ce plm vb voi de galerie veniti la meci sa criticati galeria vorbiti in plm cand mergeti in deplasar cu echipa. vb si voii ca veniti cand joaca cu echipe de caca steaua rapid dinamo aste sunt echiep?????? a si pt "prazu" bai u esti un bou nu un soperter care tine cu stiintza stai dracu acolo la tribuna a2a si toaca seminte si suge o.......... bere dak ...... orcum u esti doar un afon. PS: FORTZA STIINTZA FORTZA STIINTZA. MUIE RAPID MUIE RAPID ANTI BUC SI
...am fost pe stadion exact langa suporterii craiovei carora le dau oricum muie cat cuprinde, sunt niste animale turbate mai ales cei din peluza,astazi s-a jucat universitatea vs coman, ceilalti jucatori de la rapid au fost sucks, macar unu-doi daca jucau cum trebuie, aveam si eu loc de la pauza la tribuna 2 unde ar fi trebuit sa stau conf. biletului de intrare:)
melcoo u esti analfabet idiotule 1. va se scrie v-a se scrie va nu v-a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.