Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
:))) un ultima propozitie glumesti nu ? poate ai dreptate dar totus cred ca exagerezi putin _________ ultimu meci bun pe care l-am vazut a fost Bilbao - Man ...
ba bandolores basholdovean demagog ,ba de dinamo niciodata
pfff...pacat, ai pierdut un meci frumos! un meci cu mult peste media campionatului, vb serios! stelist fiind nu ma asteptam la asemenea joc asa ca ce sa mai spun de parerea celorlalti? scorul de 2-1 este un scor mincinos sa sti, cine nu a vazut meciul se poate gandi ca a fost un meci strans, insa daca era vreo 4-1 sau 5-1 nu avea nimeni nimic de obiectat. ce sa mai un joc superb! sa fi vazut ce suturi la dodel! sa numai zic de golul lui Curvulescu...ce sa mai, jocul stelei a semanat foarte mult cu ceea ce se joaca in spania,anglia etc.
Ba daca nu l-ai vazut iti spun eu parerea mea despre meci . Prima repriza a fost destul de echilibrata dar golurile stelei au venit din greseli de portar nu din faze lucrate la antrenament . Cel pyutin primul gol ala ziceai ca dat-o cu barbia . In a doua repriza mi s-a parut destul de ciudat dintr-o data aia nu au mai contat . Steaua a avut citeva ezecutii individuale de calitate terminate prin niste bari . Steaua nu a parut in pericol niciodata .
lasal nu il mai agita si tu...a dat saracu in boala lu calake...era in starea asta inainte cu o ora sa inceapa meciul stelei, de atunci nu se mai opreste. incepe sa'mi fie mila de el, pana la urma tot un suflet de om este si el si lasand la o parte rivalitatea pe plan sportiv omeneste mi se face mila vazand ca pe timp ce trece starea lui se agraveaza tot mai mult.
Ha sa va mai spun una buna ca voua va place mult adevarul . Sunt plecat din 90' dar am venit de mai multe ori acasa si ultima data chiar am vrut sa nu mai plec asa ca am facut tot posibilul sa ramin . Timp de 4 ani de zile aproape ca nu ma interesa fotbalul desi aveam televizor si internet si la birou si acasa . De ce ? Pai aveam destule de facut si dres in bucale asa ca fotbalul ma interesa doar relativ si doar cind gaseam timp daca gaseam . Apropo stadionul Dinamo era la 10 minute de mers pe jos de unde locuiam.
steaua ? nu ..... l-am ratat :))
ce e cu tine asa tarziu pe aici? nu ai vazut meciul?
hai ma boiere nu te mai certa .... ce rost are ?
numa bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.