Alte știri din fotbal
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
3
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
„Am vorbit cu Moruțan. Nu i se potrivește postul și mai e ceva care l-a afectat”
0
Știri din fotbal internațional
Înaintea semifinalei, Arsenal s-a plâns la UEFA » Ce au reclamat oamenii lui Arteta
0
Detaliul de pe transmisiunea TV din Ligă l-a făcut pe MM Stoica să exclame: „Este o ofensă la adresa telespectatorilor!”
2
Dezgustat de cele 9 goluri din PSG - Bayern: „O porcărie, îmi provoacă greață! Știți cui îi place un astfel de fotbal?”
4
Atletico Madrid - Arsenal, a doua semifinală a Ligii Campionilor
1
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Felicitari, cel mai bun comentariu!
Bai ratatule ai uitat cum ne-ati batut la Cluj,cu rahatuil ala de Comanescu?Ati prim it nu stiu cate penaltiuri gratis si ati ajuns in frunte ca in fiecare campionat.La Craiova v-am aratat fotbal.Nici nu ati miscat.O sa vedeti si in play-Off.Hotilor!!!
Daca FCSB mai este ajutata cu penaltiuri inventate ca in ultimele doua etape probabil ca asa va fi.
Bravoo asa este! Nai doresc sa spun ca Golul lui Gustavo a fost lucrat la antrenamente.Se vede clar cum Baluta ,aflat in zid,paraseste locul si pe acolo s-a dus mingea data inselator de gustavo,cu pamantul.Despre fituica asta ce sa mai zicem?Eu unul o mai citesc doar ca sa le dau peste nas sa nu creada ca suntem prosti si sa le arat care le este statului+LINGAI+NEPROFESIONISTI.
Cand unei echipe i se refuza, in 2 meciuri consecutive, 3 lovituri de pedeapsa (clare ca aerul ce-l respiram) iar domnii ziaristi nu musca nici-un cuvant despre asta, lucrurile devin ingrozitor de urate. Sa mai vorbim despre competitie? In ziarul asta se vorbeste doar de Becali, restul nu ii intereseaza pe trisori, la tv se vorbeste doar de Becali, iar furturile sunt tratate ca fiind firest. Si Universitatea nu este singura furata . Dar pe autorul nesemnat al acestui articol de 2 bani il doare fix in fund caci omul nu are nimic de-a face cu adevarul. Este si el un nemernic precum ceilalti si atata tot.
Felicitari echipei SEPSI OSK si antrenorului!! Ati jucat mult peste alte echipe din campionat.Oltenii s-au chinuit,ati fi meritat macar un egal.Nu va lasati,meritati sa ramaneti in primul esalon!! SUCCES !!
”SteauHAUHAUa”? Latri frumos... Ia zi si DinHAMHAMo, cred ca suna mai autentic...
Păi da, Steauhauhaua se contorizează ca și campioană în liga a patra. (Deși obrzele subțiri nu se mînjesc cu așa ceva, se consideră campioni doar în liga a doua)
Oho, la Telekomsport e supărare mare că Gustavo a marcat cu un șut slab (l-au și întrebat la interviu dacă chiar a vrut să șureze la poartă sau să centreze și brazilianul a fost contrariat "ce intrebare asta?"). Apoi au analizat dacă e vina portarului, sau dacă zidul a fost așezat corect ori dacă, la urma urmei, dacă lovitura a fost corect acordată... Se pare că, totuși, golul este valabil și nu se mai loate face nimic. Cât despre penaltyul neacordat la faultul la Burlacu, consens: penalty clar dar Balaj găsește, desigur, scuze pentru arbitru...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.