Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Eşti în România, Dane. Aici e mai important cât de des culcă fcsb-isti cu iubitele lor nu un meci din Europa League a unei echipe româneşti. Tu nu ai valoarea lui I. Chirilă sau a lui Argeş Vintilă. Tu îi antrenezi pe Păun, Deac şi Cammora nu pe Mbappe, Motoretă sau Dennis Money. Tu eşti doar antrenor de fotbal iar asta e neimportant pentru "ziariştii" de la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Petrescule vezi ca chinezii si rusii nu citesc ziarele românești :))) Performanță Petrescule înseamnă o medalie. Performanță fără medalie există doar in capul frustraților. Păcat de jocurile reușite pe care le-ați făcut sa le strici acum cu bataia asta de joc, vroiai sa te aștepte lumea cu flori ce vroiqi sa faca?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu zic sa incepem sa lucram la statuia lui. Se mai intampla si meciuri bune asa cum se intample si meciuri proaste, ce a facut el nu e o performanta. El e in postura de elev care a luat 6 in teza si e super mandru ca nu a mai ramas corigent ca altii, de regula. Comparativ da, insa practic nu e nimic sa fii mandru acel 6 in teza. Lumea e pentru invingatori nu pentru supravietuitori, nu intereseara pe nimeni ca e iesit el din grupe sau a mai castigat un meci ori a facut egal. Lumea este interesata de CL nu UL si abia de echipele care se apropie de sferturi, semifinale, restul sunt doar meciuri si nu e nici o performanta sa ajungi de exemplu in sferturile de finala ale CL, nu inseamna nimic desi e mult mai mult decat a facut el.
Ce ai facut ma tu???? Ce mare performanta???? Da ce a facut Rapid si Steaua acum cativa ani cu sferturi si semifinale de UEFA ce a fost??? Bai amaratule,te vaiti mereu, pune mana si construiește!!! Esti antrenor bunicel...dar nu produci nimic pt fotbal...exact ca idolul tau Murinho...iei jucători batrani si experimenati!!! In rest...nu esti in stare sa cresti un jucator
are Dreptate ..Bravo Dane
de halep nu mai scrie nimic?sau e mai important petrescu?
gigistii gretosi sunt deranjati de declaratiile lui big Dan, invidia le mananca ficatii.
Unde era marele patriot! Este drept ca numai rusii si chinezii i-au burdusit portofelul, spre deosebire de Romania unde, vai mama lui!, nu ii este apreciata valoarea!
Frustrat si frustrant personaj.Strica absolut toate realizarile ce le face cu aceasta atitudine de birjar.Pacat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.