Alte știri din fotbal
„Dă marfa și banii, dacă nu te tai!” » Fostul internațional român de juniori, coleg de generație cu Nicolae Stanciu, CONDAMNAT după ce a agresat un dealer de etnobotanice
0
Ce a remarcat Sorin Cârțu derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Episod INCREDIBIL » Când Becali a vorbit cu antrenorul FCSB în timpul derby-ului: „Mi-a zis să-l scot. Știți ce i-am răspuns?”
0
Liga 2, etapa #16 » Acum se joacă ultimele trei meciuri ale rundei: s-au marcat 4 goluri
7
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Forta CFR!
Corect!
ia-ti pastilele dilimandrosule ...
Imi pare bine pentru marele antrenor Miriuta,car cum s-a dus la echipa lui paszkany ( nu merita P mare ) deja se da antiroman ,ca sa intre in gratii ! E OFTICAT CA N-A AVUT LOC IN NATIONALA NOASTRA . A fost un fotbalist bun doar atat ! La unguri putea sa joace oricand ,la noi mai greu ! Daca ii iubeste atat de mult pe unguri ,(nu-l inteleg ca e roman ) de ce nu-si castiga traiul acolo ? De ce nu-l baga aia in seama ? Poate tocmai din cauza asta , ca E ROMAN,dar el nu intelege sau se face ca nu ! Mie sila de tine Miriuta ,te-ai vandut la bozgor ! Suge ce mai ai ce de la el ,cat mai sta sculata !
ii greu de tinut pasul cu BLATURILe in MOCIRLAcu TURMA care calca pe mortaciuni
stai flex, voi urmati!!!
Si 2 - 0 sa terminat : )))))))))))))))))))))))))))))))))
Din parti : ))))))))))))))))))) Alta data ! Acum ati furato : ))))))))))))))))))))))))))))
A mers 12 ani, dar langa scoala:))
In special Halpin !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.