Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
2
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
80
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
13
Știri din fotbal internațional
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
5
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
domnilor ioanitoaia si tolontan, nu credeti ca furia portarului si a masorului (pe care articlerul dv. ii numeste "studenti") , extinsa rapid la ceilalti jucatori de pe iarba poate avea si alte determinari? va mai aduceti aminte despre o anume valiza, care n-a functionat in prima instanta, a fost albita de alta instanta si scoasa basma curata - numai buna spre a-si face treaba, tot intr-un final de campionat, tot intre echipele clujului? dl bornescu nu e "u"-ist, e un mercenar, fiind greu de crezut ca sapca cea rosie l-a facut sa vada si mai rosu. asemenea revarsari de isterie golaneasca indica, indeobste, un climat mizerabil si o miza pe masura.
Buna dimineata! :)) mie imi pare rau ca s-a intrerupt...castigam oricum...
O sa va dea si voua 3pct acum sa va arate cu degetul lumea si pe voi! Abia astept!
Se da galben pentru ca instigat suporterii adversi (ROSU se da pentru gesturi extreme, gen rasiste, sau obscene...). Cat despre gestul lui Bornescu, eu personal nu-l inteleg. Ce-a vrut sa faca? Pe cine incerca el sa ajute cu reactia aia ? In fine...
Cadu nu a facut semne obscene, deci si galbenul ala putea fi dat doar pentru ca a ramas fara tricou (Bornescu aproape il scosese...)
Nu trebuia eliminat! de ce vorbesti fara sa stii regulamentul? Se da galben pentru ce a facut, cel mult...
cand a trebui sa castige 3 pucte Becali, pentru Dragomir a fost foarte grava o bricheta.....
Eu nu-i sufar deloc pe bhozgori cheferisti..dar ,,sepcari" si-au cam luat lumea in kap!Atmosfera ostila dinainte si-n timpul meciului trebuia ,,taxata" cumva,Cadu i-a sfidat si incitat si trebuia eliminat dar pentru huliganismul lui Boarna nici o scuza,omul are probleme psiho si ar trebui scos din viata sportiva!Tudor a gresit,iar daca comisiile nu hotarasc rejucarea/continuarea partidei..ceva e foarte putred..in liga lu mitika!
imi e o mare scarba cand vad atata lume pornita impotriva cfr-ului dar nimeni nu comenteaza de bornescu ... daca erau fotbalisti cu adevarat isi rezolvau orgoliile pe teren .... bornescu nici macar nu e din cluj sau din zona ca sa simta cel mai mic fior sa reactioneze cum a reactionat ! Alexandru Tudor e si el arbitru fifa . traim intr o tara infecta cu un fotbal infect !
Stiu ca a fost penalty clar si am fost injurat destul cand am spus asta pe aici. Dar a fost penalty nu doar datorita atacului absolut rudimentar facut de Cristea sau ca Tudor era la 3 m si mai este si stelist. A fost penalty clar deoarece a fost acordat de arbitru. Cand vor invata si conducatorii, fotbalistii si comentatorii sportivi de la noi ce inseamna RESPECT vom avea si noi fotbal si nu vom mai vedea violente. Dar atata timp cand anumiti conducatori nu cunosc cuvantul RESPECT, ce apere la toate meciurile de Liga Campionilor, nu avem nimic. Cat timp GSP, si nu numai, se transforma in Gigi Show Penibil si se bucura de banii dati de cioban sa il prezinte toata ziua ce pretentii sa avem?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.