Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
respect CADU !!!
prostule, e din cauza tastaturii si din cauza ca ma grabesc, cine ma cunoaste stie si faptul ca scriu corect si chiar daca n-as scrie corect care ar fi problema ta? nu cumva tu esti un dinamovist frustrat care intri doar sa injuri steaua la fiecare articol? hai sa luam arhiva sa vedem! deci? ce conteaza parerea ta de anti-stelist frustrat? cand era dinamo la 8 puncte de steaua tu si inca vreo 3 erati zilnic pe gsp, acum esti negru de ciuda, apari o data pe luna, injuri si fugi:)))) pe ce loc e dinamo? ha ha ha vezi-ti de ale tale potaie! ignor.
nici n-am zis ca tudor ar fi facut`o intentionat - asta e tudor - o comite cand nici nu te astepti. :) (din prostie o face - nu e nimic "trasat")
Sa ma cert cu tine e inutil, prea esti convins ca ai dreptate. Dar ce ma mir, manelistii si mitocanii se apara intre ei intotdeauna.
looooooool o faza de acel gen nu ramane la nici o discrteie, a fost un luft penbil, nici vorba de panlty de jenat de nimic, cristea era langa muresan dar nul incomdeza, cevoiai sa steaa la 3 metri de el sa nu exoste dubii ? un penalty gratuit in asemenea meci normal sa genereze nervi, nu e normal sa reactionezi ca bornescu, sau ca maseoru, nici cadu nu merita rosu daca a facut doar gestul cu triocul dar stiind ca meciul e mai mult decat un derby, dpdv moral a gresit enorm si el.Nu cnteaza deciziile de arbitraj tot ce conteaza e ca meciul nu trebuia oprit, nu exiostau motive, am citit raportul, unul penibil care nu justitfica nimic! sa vedem care va fid ecizia si cu ce se alege tudor!
nu, cel din spate n-a lovit mingea, mai era unu in fata lui Muresan care a facut-o.. cel din spate era DOAR cu piciorul pe sus, impiedicandu-l pe Muresan sa suteze, pentru ca se vede clar ca Muri ezita sa suteze la poarta. OK nu e o faza de penalty, sunt de acord, dar nu putem sa zicem ca Tudor a facut-o intentionat pentru ca stie toata lumea ca Tudor ne-a dezavantajat in multe meciuri
esti prost, stai jos! Rooney le-a facut semn cu degetul mijlociu suporterilor lui Liverpool acum cativa ani si nu l-a eliminat nimeni.. esti repetent din nou, exista circumstante atenuante pentru faptul ca Tudor a acordat penalty, pe reluare vazandu-se clar ca un fotbalist al celor de la U il impiedica pe Muresan sa loveasca mingea tinand piciorul sus undeva in apropoierea gambei lui Muri
eu n-am vazut ca l-ar fi incomodat - ci doar ia luat mingea - daca tu zici ca pentru faptul ca`l lasa pe jucator fara obiectul muncii trebe sa`l sanctionezi (acu s-a intamplat in careu dar se poate intampla in alta parte a terenului) - atunci zic ca tine 11 m ...
nu sunt idiot amice - pur si simplu chiar nu am vazut suporteri - daca baiatu` ala cu tricou negru si nr. 9 pe maneca era suporter (personal mi s-a parut ca si el a lovit) - la cum s-au arata imaginile - el era deja acolo in tunel - repet la ce s-a vazut pe sticla. eu unul nu am vazut sa vina suporteri. pe acele persoane care sunt pe langa suprafata de joc si in tunelul ce duce la vestiare le consider - din partea organizatorilor.
"Sa se calmeze" e una, degetul mijlociu ridicat sfidator e alta. Rosu la ambii protagonisti ai incidentului este o decizie corecta. Deci care e greseala lui Tudor? Aaaaaa, penalty-ul... Nasol!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.