Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
1
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
JsP...`teodor.muresan `...Soos Vilmos ...Florin Bălănescu...Clone `HATERISTE`...JSP,fa ceva!!
La şcoală, repetenților de la jesepe! Prostul care a mîzgălit "articolul" ăsta s-a făcut de tot rîsul încă din titlu. Trecem iar la DEX, cartea pe care înghesuiții ăştia nu au deschis-o vreodată nici ca să prindă muşte: [ECONOMÍST, -Ă, economiști, -ste, s. m. și f. 1. Persoană care se ocupă cu studierea și analiza proceselor și fenomenelor economice; specialist în științele economice. 2. Adept al economismului.] Dacă m-aş lua şi după fraierul ăsta (că după DEX trebuie să mă iau), ar trebui să cred că toți împiedicații ăia din teren au absolvit Ştiințele economice, ceea ce e absolut neverosimil pentru măcar unul dintre ei. Nu mai rămîne decît singura concluzie logică: jesepe = jalnici, *** şi prostovani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tatar Alexandru...si Ioan!...Un `hateras`de meserie!...Azi e ,black friday si antal ti-a facut-o si mai....`black...a`...:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Autorul acestor rinduri ar trebui trimis la reciclare. Despre ce fc Timisoara este vorba ???
Pandurii sunt pedepsiti? De ce joaca fara spectatori? .... Si la drept vorbin, jsp-ul a pedepsit si hacherii pandurilor? Ca vad ca nu misca nimic. Sunt ocupati cu alte articole?
Bravo Timisoara( Recas?) Se pare ca poti inscrie si la antrenamente.
*** sanmartean se tinea de glume in timpul momentului de reculegere
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va fi un arbitraj mishelesc! Poli nu are cum sa cistige.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.