Alte știri din fotbal
Seism în Liga 2! Clubul de tradiție e la un pas de colaps: fotbaliștii NU vor să facă deplasarea
0
A vărsat lacrimi pentru Craiova, acum explică gestul care a impresionat Bănia: „N-am putut să mă abțin!”
0
Răzvan Burleanu reacționează după acuzele de blaturi din fotbalul românesc: „Sunt anchetate mai multe cluburi și mai multe persoane”
0
Modificare în Superligă înainte de Turcia – România » Anunțul făcut azi de Răzvan Burleanu
1
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Fostul jucător al lui Chivu, interzis în SUA? » Motivul pentru care atacantul ar putea să nu ia viza de intrare!
0
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
1
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Nu vrea măi ”desteptule” nimic de la nimeni !!!! Vrea să fie o competiție curată cu un fotbal care să se joace pe teren , cu arbitraje profesioniste și echidistante , în care fiecare echipă să aibă șanse egale !
JOS LABELE DE PE CAMPIONAT !!!! In fiecare an prin fraude mizere vă proțăpiți în fruntea campionatului, numai ca să câștigati prin toate mijloacele bani , SIGURUL SCOP, după care sunteți umiliti de echipe din ligile inferioare sau de care nu a uzit nimeni ! Așa se explică faptul UNIC că această echipă care fură și manipulează cum respiră NU A CÂȘTIGAT NICIUN MECI IN GRUPELE EUROPENE DE .....4 (PATRU) ANI fiind RUȘINEA EUROPEI !!!!! Vă e frică , că nu o să fie Deaconu ca să mai delege Deaconu slugile la meciurile voastre trucate ?!! Voi trebuia excluși de mult din acest fotbal, VOI întrețineti furtul , blaturile, hotia, șantajul și ilegalitatea în acest fotbal prin nimicurile umane care sunt în conducere și pe banca unei echipe care nu are NIMIC și care a furat totul de la alții !!!
@conasu_boeru - Daca Steaua NU A CÂȘTIGAT NICIUN MECI IN GRUPELE EUROPENE DE .....4 (PATRU) ANI, Dinamo e neinvinsa de PESTE 4 (PATRU) ANI in Europa, de la 30 august 2012. Prietenii stiu de ce... Despre grupe... ce sa mai zicem? Ca se pregatesc de ele din... 2009 incoace! DOAR DINAMO e in stare de asemenea performante!
Draga nimicul !! Draga Nimeni !! Steaua si Dinamo au reprezentat o forta in anii 80 cind se numarau intre primele 10 cluburi din europa . Acum ambele sunt cotate ca NIMENI
Daca Vasrasa ala sau cum l-o chema trebuie sa-si dea demisia ,atunci arbitrii direct implicati si vinovati ce ar trebui sa pateasca ? Cu totii vad ca stim de unde se-mpute pestele.De la capul lui Becali si ai acolitilor sai. Paunescu , alti securisti care poate sunt necunoscuti ,astia sunt vinovati. Cum se face ca Steaua joaca din ce in ce mai prost ,dar are bani din ce in ce mai multi !!!??? ,pe cand restul echipelor(cu mici exceptii-cele ce fac parte din coperativa) joaca din ce in ce mai bine ,dar cu banii di ce in ce mai rau!!?? Si nu sunt numai problemele de arbitraj indreptate impotriva lui Dinamo ( in cazul in speta) ,dar si problema depunctarilor repetatea fara nici o explicatie,vezi cazul CFR-ului. Sicanarea Astrei ,cu luarea jucatorilor cu masurile impotriva lui Sumudica.Din partea EUFA putea sta pe banca ,din partea FRF nu!.. Ar trebui luat odata taurul de coarne ,Liga 1 se indreapta spre dezastru economic ,iar taranoiul ala *** e multuimit ca echipa lui e cea mai buna ( vezi acum cu Liga Europei. Nici Daum nu scapade aceasta atmosfera de doi bani ,fiind sicanat cu neselectionarea oricarui fotbalist fost stelist ce marcheaza cate un gol. Iar ministerul propagandei Stelei este onor redactia GSP cu domnul Ioanitoaia in frunte. Un fel de Goebbels al Stelei. Sorry ,dar asta e situatia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana la grupe trebuie sa treci de preliminarii,lucru pe care dinamo nu l-a mai realizat de vreo 10 ani,spre deosebire de Steaua care chiar sezonul asta a eliminat Sparta Praga - echipa care e primul loc intr-o grupa cu Inter si Southampton.
Pai asta ar insemna ca fcsb sa ajunga in ligile inferioare !!!
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-b/teren-minat-la-atletic-bradu-steaua-ii-a-fost-umilita-in-liga-a-3-a-desi-a-avut-7-jucatori-de-la-prima-echipa-493258.html
Ați ajuns voi în Europa cu arbitri, cu presă și cu sateliți... Iar acolo vă încalecă echipe din ligi inferioare. Vedeți că s-a cam săturat toată lumea de voi. Dacă și Naum i-a tăiat macaroana ciobanului...La fel și ***, citește articolul de azi din Fanatik. Sau îți e rușine ? Sunteți toți pe tiparul secundului Regheblat - îngâmfați și proști, muriți de grija altora, iar voi sunteți în ***. Nu produceți decât silă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.