Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Gest antologic! Cum a ajuns magazionera Carla eroina unei scenografii memorabile în prima ligă
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Un gol în prelungiri a readus-o pe Tottenham pe loc retrogradabil! + „Boxerul” Radu Drăgușin
0
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige. Echipele de start
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Nu inteleg de unde atata rivalitate intre cele 2 echipe. Pai cs litera u are doar 4 ani de cand s-a nascut. Astia ori sunt prosti , ori prosti de-a binelea.
Si prea mult Pedigree strica, ai face bine sa nu mai mananci de pe jos. Fanii dinamovisti sunt cei mai prost crescuti din toata tara, toata lumea stie chestia asta, eu personal am fost mai demult pe ion oblemenco cand fanii dinamovisti aruncau cu pungi cu urina in olteni, ca niste maimutze. Ti se pare anormal ca dupa ce maimutzoiul de Bokila a aruncat cu apa in suporteri sa ii sara la gat? Da, Oltenii sunt artagosi, dar nu cred ca lipsiti de FAIR PLAY* (nu pley). Si inca ceva, stii ca si Danciulescu tot Oltean e, nu? El ar fi trebuit sa o ia la fuga, stie foarte bine cata ura au Oltenii ptr el si ptr Niculescu.
Urata natie oltenii astia clonati! Nu e de mirare avand in vedere ca au fost infiintati de olguta!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am fost la meci, chiar in tribuna 0. Cand a fost eliminat, Costache de la Dinamo, fotbalistul cu cocoasa, i-a injurat ca la usa cortului pe spectatorii de la tribuna zero si tribuna VIP. Referitor la derbedeul de Bokila a aruncat cu apa in spectatorii de la tribuna zero, care tocmai paraseau stadionul. Eu personal consider ca fotbalistul de culoare ar trebui sanctionat drastic. In concluzie, Danciulescu ar trebui sa recunoasca faptul ca are in lot niste golanasi needucati si sa se ocupe de reeducarea lor, iar a nu faca pe victima.
Lasa ca nu au venit in duba de Jandarmerie, ca acum 20 de ani... Autocarele echipelor de fotbal, sunt escortate in ziua meciului catre stadion de minim un echipaj de Politie. Asta nu e o noutate pentru mine, pentru tine vad ca este.
Ei ce să spun!!! Dacă se întîmpla asta la Cluj sau (și mai posibil) pe Giulești i-ați fi făcut pe ăia cu ou și cu oțet ... huligani... golani... ți**ni... dar așa , dacă a fost vorba de "Campioana Unei Mari Vrăjeli" o dați pe "Trăiască republica". Hai Sas la CobtraBas că vorbiți pe Nas.
HOTII DE POLITAI NU SE DEZMINT..AU VENIT CU AUTOCAR CU MASINA DE POLITIE INAINTE...TOT ACEEASI MANIERA MOSTENITA LA CLUB TREBUIAI DESFIINTATI IN 89...TOT CU ARBITRI SI ALTE SUSANELE... ODATA SI ODATA VOR INTRA SPECTATORII PE TEREN SI II VOR JUCA IN PICIOARE..PREA MULT AU FURAT SI EI SI STEAUA!
Trage o liniuta pe nas, poate ....
Amenda consistenta si suspendat terenul 3 etape. Sau numai Timisoara trebuie palita de lpf? Arbitru voman care fura de stinge, minus 14 puncte de-a moaca, retrogradata in liga a 5-a. Joaca meciurile numai la orele 18-in caldura torida-exceptie 2 partide:cu militzienii si cu echipa lui Gigica-in mod cert psd nu iubeste Timisoara. Dimpotriva!Pt un fotbal curat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.