Alte știri din fotbal
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
nu-i mai imbatatzi cu apa rece!
iancu ar putea fi o solutie, insa numai in cazul in care poti avea incredere in el. cum insa n-a fost niciodata pana acum un tip in care sa te poti increde, mai bine saraci si nefericitzi decat fericitzi cu te miri ce jmekerii. legat de echipa, raman la parerea ca un an in liga secunda i-ar fi fost mai de folos giulestiului, fiindca daca nu se descurca in aceasta atat de pestritza adunatura de fotbaliatori cum este liga bezmitico-insolvabila la ora actuala, nu-i va salva nici crucea rosie internationala.
Si ce titlu de communist stelist din jilava scris! "EUFORIA" aia sa ii zici Viitorului VARZA Constanta nu RAPIDULUI ..... sper sa le dea RAPIDISTII vreo 10 goluri ...sa se sature de mafie, invatati copii de mici CORUPTIA, FURTUL, etc.... Vai de voi, si vreti ca jucatorii astia sa aiba respect, educatie, etc...?!??
Ce varza de mafie in fotbalul Romanesc sa camufleze mizeria. Pe copii (echipa tanara a RAPIDULUI) astia ii fura fara sa li se dea penaltiuri clare, iar pe Viitorul VARZA Constanta ii impinge din spate sa stea in Liga 1, cand o Chiajna este de 10x mai buna (decat viitorul varza constanta). RUSINEEEEE .... RUSIIIINEEEE.... nici curcile nu mar rad de voi!!!!!
Nu, nene Iancule, stai acolo unde esti ca stai bine, nu veni la Rapid... te rugam frumos, NU, NU, NU !!
La ultima fază a meciului, Cătălin Păun a fost jenant în careu : s'il vous plait monsieur !
Deci putem sa ne injuram de toate alea, nu ne modereaza nimeni, dar daca pomenim numele unui autor, ne rad. Misto.
Pai in Moldova Rapidul nu prea are fani. Favoritii alora este steOaia... ce te asteptai lla altceva???
Pina una alta , treaba sta in felul urmator: Daca arbitrul si-ar fi facut datoria , Rapidul ar fi avut un penalty in ultimul minut de joc si ar fi fost 2-2. Oricum , felicitari fanilor rapidului care s-au auzit NUMAI ei , chiar si dupa golurile vasluienilor. Clar in momentul acesta Vasluiul este peste Rapid , dar cu niste mici "ajustari" Rapidul; poate deveni iar echipa care se batea la titlu pina anul trecut.
Asta e articol ? Asta e cronica ? Cata dreptate are Radu Banciu (cu toata nebunia lui) cand sterge pe jos cu presa sportiva din tara asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.