Alte știri din fotbal
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Și-a pus cenușă în cap, imediat după Chindia - Farul: „Dacă nu ratam eu atât, nu eram la baraj”
0
Ratarea din Chindia - Farul va face înconjurul planetei! A scăpat singur spre poarta goală, dar nu a marcat
0
Chindia - Farul, cel mai nebun meci al anului! Barajul pentru menținere/promovare se decide la retur
24
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
burca esti un parlit si asa vei ramane toata viata ta !
FRF ar trebui sa se sesizeze: nu afost BLAT la meciul asta?????? Cei care tot vedeau blaturi, au fost chiori????
ndoye arata ca un pensionar obosit dupa cum arata are cel putin 50 de ani.
adevarul este ca muresul nu merita titlul cu nimic mai mult decat steaua. ei au ajuns in aceasta ipostaza cu ajutorul fluierasilor si boicotului jucatorilor fcsb-isti la adresa lui galca, un boicot "montat" in bucataria familiei reghewin
la anul luam titlul la 10 puncte distanta si va plange Steaua !!!
eu ma refeream strict la poza aceea si binenteles ca glumeam... N2 nu e baiat rau doar dinamovisti il ridica la rang de artist ...el e cu mistocareala ..cu fotbalul nu prea a stralucit dar cel putin joaca mai bine decat multi tineri din romania ...poate daca juca si el acum cativa ani la STEAUA ajungea undeva mai departe acum la ora asta...dar asa... dinamo mai mult strica carierele la jucatori decat i ajuta...unde vinde dinamo mai nou ???? prin asia orientala ????
Am un mesaj de transmis lui Voiculet. De aceea Nu te-au pastrat la Steaua.Trebuiau sa te trimita la ASA sa ii sabotezi.Bravooooooooo.Multumim mult
.... Ousmane N'Doye e de apreciat ...la banii și vârsta lui cred că joaca de plăcere,...chiar dacă e un tip excentric si uneori exagereaza.... e mai român decât mulți nativi.Bravo man...Africa people, man :)))
daca n ar fi imbracati in echipamente ai zice ca i o faza din GODZILLA 2015 L O L
daca ar fi fost arbitrati corect, iar arbitrii nu le-ar fi bagat minim 15 puncte in buzunar, nu prindeau nici locul 3. dar, sa fim fairplay, cu toate greselile de arbitraj, muresul merita toate laudele, s-au ridicat la inaltimea unei echipe care se bate an de an la titlu! Bravo lor, finalul de campionat a fost unul cum de mult timp nu a mai fost si asta li se datoreaza in proportie de 90%. 10% este "meritul" fcsb-ului, care castiga campionatul in extremis, facand toate greselile posibile, nefiind in stare sa bata Iasi ca sa nu depinda de celalalt meci!!! daca erau de bun simt, nu ar fi trebuit sa se topaie, pentru ca nu au niciun merit pentru acest titlu, nici jucatorii, nici Galca si, mai ales, ciobanul sinistru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.